Skocz do zawartości

pastele - facet z depresja - prosze o krytyke


Ania

Rekomendowane odpowiedzi

prosze mowic co moge poprawic/zrobic inaczej/czego unikac w nastepnej pracy.

ze moglo by byc lepiej sama widze, ale nie wiem co robie zle.

 

tego tu juz nie zmienie, bo juz to fiksatywa potraktowalam, ale przy nastepnym moze sie lepiej uda.

 

kredki pastelowe.

 

przepraszam za kolory, troche dziwnie na komputerze wygladaja.

mam jeszcze pytanie, jak najlepiej fotografowac prace zeby kolory zostaly w miare takie same? czy lepiej przy swietle dziennym, czy sztucznym, i na co zwracac uwage?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 11
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

luke, nie wiem czy ma depresje czy sie upil czy tylko spi, pod zdjeciem byl podpis ze ten kto zrobil zdjecie tez tego nie wie.

 

dark hunter, ze nieczyste, chodzi ci o to ze kreski chaotyczne? sproboje nad tym popracowac.

czarny w pastelach czesto wyglada bardzo brudno, przynajmniej w moim wykonaniu, bo jak ja to rozmazuje palcem to potem mam ten czarny wszedzie. wydawalo mi sie ze bedzie lepiej zrobic bez czarnego. byc moze to blad.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

IMHO trochę Ci gama kolorystyczna się rozjechała- trochę tego, trochę tamtego i w efekcie brak jakiejś wyraźnej dominanty, czegoś co by ustawiało całość. Dodatkowo gdzieś zniknął mocny kontrast walorów który robił fotkę ciekawą.

 

Co do zdjęć- na zajęciach z fotografiki na konserwacji zabytków zawsze radzili żeby robić bez lampy, przy świetle dziennym ale nie bezpośrednim (na dworze w cieniu drzewa, pod ścianą itp.) Długi czas naświetlania, drobne ziarno i powinno być ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności