Skocz do zawartości

Okładka książki - "Zmierzch Świtu"


AGmakonts

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 21
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

jak to się pojawi w księgarni to sie popłaczę... nie wiadomo do końca o co chodzi, bo kreski jak na jakimś pergaminie, a w tle jakiś beton.

Nie wiadomo bo nie czytałeś systemy. rpg'eg jest strasznie pokręcony i moim zdaniem okładka oddaje klimat swiata. Zrobił bym to ładniej ale sami pewnie wiecie rze 45 min to bardzo mało na wymiślenie i zrobienie projektu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiadomo bo nie czytałeś systemy. rpg'eg jest strasznie pokręcony i moim zdaniem okładka oddaje klimat swiata. Zrobił bym to ładniej ale sami pewnie wiecie rze 45 min to bardzo mało na wymiślenie i zrobienie projektu.

 

szczerze mówiąc to można zrobić w 5 minut, a za dużo myślenia w tym nie ma. ale nie o to chodzi, poprostu trzeba jakiś zasad się trzymać. to razi w oczy niespójnością stylu. jeszcze te cienie .... wiem, żę rpg'i rządzą się własnymi prawami bo dawno temu się w nie bawiłem, ale jakoś projekty okładek są niezależnie od sensowności samego systemu zaprojektowane z choćby minimalną dawką konsekwencji.

Ale jak się podoba klientowi ;] pozazdrościć :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szczerze mówiąc to można zrobić w 5 minut, a za dużo myślenia w tym nie ma

własnie takie gadanie jest zupełnie bez sensu. nawet najprostzrze rzeczy czesto robi sie bardzo długo. chodzi o odpowiednie dopasowanie poszczegolnych elementów(co jest duzo trudniejsze i bardziej widoczne w przypadku "prostej" pracy). powtorzenie (przerysowanie) oczywiscie zajmuje 5 min ale ten czs nie uwzglednia wszystich etapów ktore nawet najprostrza dopracowana praca posiada. .... oczywiscie nie odnosi sie to do pracy wyzej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patrząc na tytuł wątku spodziewałem się tutaj zobaczyć coś zupełnie innego - no cóż maksymalnie się rozczarowałem :\

Chyba, że to okładka do książki o "systemach" nauki wyszywania ?!

Czy 45 minut to mało na projekt? Hmm z zasady nie biorę żadnych projektów, jeśli nie mam MINIMUM jednego dnia w zależności od skomplikowania itd.

Nędza po prostu - byle "panu Kaziowi" od systemów się podoba! Faktycznie "wzorowe" podejście do projektowania...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności