Skocz do zawartości

Obiekt 3D : Joystick


Batou

Rekomendowane odpowiedzi

Komentarz może zacznę od końca, myślę że robisz błąd modyfikując pracą pod publikę. Dla mnie liczą się relacje praca-autor. Komentarze zdają mi się wskazówkami na przyszłość (super cenna rzecz), przekładanie ich na już skończoną pracę wydaje mi się że troszkę traci sens. Ale to tylko moje zdanie.

 

Tak w ogóle to jesteś solidna firma :), b. fajnie że potrafisz regularnie siedzieć i prowadzić stille... I co najważniejsze je kończyć- i to zawsze ciekawie :).

 

A praca? Na początku niezrozumiała, chyba pierwszym naturalnym skojarzeniem jest że to dłoń robota co wprowadza chaos, zamierzenia odczytuje się po chwili dopiero co obniża wartość pracy. Obrazek jest bardzo ciekawy, nietypowy- przez co na pewno nie wpada w oko każdemu, ale ciekawy :). Z kwestii technicznych część organiczna modelu razi mnie troszkę brakami w anatomii (najgorszy nosek) a nieorganika miejscami wygląda mi na "co by tu jeszcze dodać" + shaderki nie wszędzie są udane.

 

Tyle krytyki, pozostaje pogratulować bardzo ciekawej i udanej pracy.

 

 

Pozdrawiam,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 53
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Kris_R :

Wyszło to tak, jakbyś nie wiedział co z tym modelem zrobić. Czy go położyć, czy ma fruwać, jak go oświetlić, co z kompozycją... za dużo niewiadomych...

 

Być może tak to wygląda ale z modelem widziałem co zrobić. Miał być umieszczony na łóżku i tyle. Potem był pomysł z dłonią który uważam z perspektywy czasu za udany (niedopracowany technicznie ale udany). Nad kompozycją też trochę myślałem i nic mi przypadkiem nie wyszło. Jeśli są jakieś błędy to są one tam wyłącznie z mojej winy.

 

Do oświetlenia za mało się przyłożyłem muszę się przyznać. W trakcie robienia pracy wydawało mi się że wygląda dobrze, ale trzeba było się jednak nim trochę pobawić. Jak się coś robi długo to przestaje się zauważać oczywiste braki (żadne to usprawiedliwienie).

Z kolorem mam nadal mało doświadczenia i jak przychodzi mi robić pracę więcej niż 2 kolorową mam problemy. Widać to na moich "genialnych inaczej" obrazach których nie odważę się pokazać na forum (ciągle jednak nad kolorem pracuję).

 

Komentarz może zacznę od końca, myślę że robisz błąd modyfikując pracą pod publikę.

 

Myślę że masz rację.

 

Cieszę się że pomysł ci się podoba :)

 

 

 

Dzięki za wpisy.

 

Ps. Jeśli będę coś poprawiał to model dłoni. Cała reszta zostaje tak jak jest teraz. Praca jest ukończona i już nic poza kilkoma detalami się nie zmieni... o ile w ogóle coś się zmieni .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności