Skocz do zawartości

Scena 3d: Podwórze z bramą


Chalek

Rekomendowane odpowiedzi

Taką scenkę ostatnio wydłubałem w przerwach od innych rzeczy. Trochę nie chciało mi się przysiąśc nad drugim planem, co niestety widać (zwłaszcza drzewo). Jest też kilka innych niedoróbek (na przykład zbyt jakrawa niebieska skrzynka itd.), ale z założenia miał być to projekt nad którym nie siedzę niewiadomo ile, więc jak na taką ilośc pracy jest zadowolny. Soft to max6 i Photoshop (tekstury, bardzo drobny retusz).

 

lowres.jpg

Wersja Highres

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 15
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

ok, zaczynam szukanie dziury w całym :D

 

Drzwi po prawej stronie (obok niebieskiej tabliczki) są za niskie w porównaniu do wysokości umiejscowionych okien - więc albo dorób schodki na dół i drzwi bardziej schowaj, albo wyciągnij drzwi w górę o 1/4 conajmniej.

 

Jak sam powiedziałes, drugi plan troche odpuściłeś, ale można zrobić to tak. Zlikwiduj drzewo i zastanów sie nad mrocznym industrialem, porozpierdalane kartony beczka powyginana, rower bez jednego koła, cyganie w kółeczku trzymający sie za pindole (joke), jakaś mokra ściera wisząca na barierce, moze trampki na sznurowadłach itd. itp.

 

Pracka mi sie podoba, ładnie oświetlona. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za (szybkie) komentarze.

 

AGmakonts - materiał jest nawet (!) z teksturą. Faktycznie, wyglądaja trochę jednolicie. Jak będę w domu to mogę wrzucić teksturę drzwi.

 

Bilay - Co do drzwi - też miałem takie odczucia, ale sprawdziłem wszystko i drzwi są ok (nie pamiętam ile mają cm, ale nie są za małe). Wydaje mi się, że to raczej za duże są okna, albo może te okna powinny być z mniejszych szybek (nie wiem jak to się fachowo nazywa), wwtedy bardziej byłoby widać, że okna są spore.

Opcja z cyganami podoba mi się, tylko nie chce mi się jej realizować, może znacie jakiś plug do robienia cyganów? ;)

 

Kulki - po polskiemu i pełnymi zdaniami proszę, bom niekumaty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wracając do proporcji, to gołym okiem widać że okna są zrobione super, więc nie ma sensu ich przerabiać, weź to na "dotyk" i zauważ ze tylko drzwi nie pasują do całości na tej ścianie. A co do cyganów to wiem że Cebas miał w swojej ofercie taki plugin :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ładnie, na upartego to troche za małą rozdzielczość textury na podłożu, nie wiem może troche za mały bump,rynny na dachu po lewej zbyt sterylne (wszystko podniszczone,a rynny jakby wczoraj zakładali ) nierówność podłoża jest zbyt...hmm...równa? Jeszcze ta studzienka koło schodków,lepiej by wyglądało gdyby była ciut przekrzywiona, no ioczywiście to co koledzy zauważyli ( drzwi, drugi plan )...tyle ode mnie, ogólnie mi się podoba...:]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bacry: Masz rację z barierkami - są "nieczytelne". Poza tym z kadru jestem raczej zadowolony, no może ciut można by go zmienić, ze względu właśnie na barierki.

 

Damian: Dzięki, przyznam, że Twoja opinia jest dla mnie ważna. Jeśli byłeś na krakowskim Kazimierzu, możliwe, że znasz bardzo podobne miejsce - w początkowej fazie pracy rzucałem okiem na jedną fotkę właśnie z tamtąd. Ale myślę, że podobnych miejsc jest w Polsce (i nie tylko) bardzo dużo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności