Skocz do zawartości

Living dead: Silent Assasin


Ops

Rekomendowane odpowiedzi

Tesaurus - tez mam taka nadzieje

Phantom - Silent znaczy cichy to jest pewego rodzaju przeciwienstwo do minigun\'a:) jak juz cos bedzie to bron bezposredniego kontaktu, z drugiej strony SILENCED BALLER(czy jak to sie pisze) bylo by ciekawym urozmaiceniem

CheerZZ!![winko]

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 71
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

poprawilem ta texturke

So how does it look??

a co do oczu to w niektorych miejscach moga wygladac inaczej bo ten efekt niby zrenicy to nic innego jak mocny omni blisko oka wiec boczne swiatlo sceny zlewa sie z nim

CheerZZZ!![winko]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, że z tym światłem na skórze to ciut przedobrzyłeś :) zwłaszcza, że nie rozchodzi się prawidłowo - jeśli już chcesz je dać to proponuję, abyś cofnoł troszkę te Omni i wyłączył z nich gałki oczne - będzie naturalniej...

 

...ale za to tekstura 1-sza klasa :) [piwo]

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aha byl bym zapomnial

bardzo prosze o wypowiedz ktoregos z panow z \"gory\" :) czy ta textura nadaje mu wystarczajo charakter trupa??

nie chcial bym zeby dalsza praca poszla na marne

z gory dzieki

CheerZZ!!![winko]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja chyba tu czegoś nie kumam, zarypiscie ci idzie od poczatku zachwycają mnie jego oczka , a tu nagle cisza na morzu ślat po autorze zniknoł i cisza , hmmm kurde nie lubie tego nawe nie ma wytlumacznia czemu nie dokonczy bitwy wrrrr :mad::mad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przykro mi ale wyszlo tak jak wyszlo nie dokoncze projektu bo tworzenie postaci poszlo w zupelnie odmiennym kierunku niz planowalem. Calkiem inny wizerunek kreowal sie na moich rysunkach i w glowie niz powstal taraz. Gore wziela tez zgodnosc tematyczna ktora zaczela budzic watpliwosci nawet u mnie. Ale nie ma tego zlego co by na dobre nie wyszlo (jak to mawia moj papa :) ) nauczylem sie przynajmniej jak podchodzic do sprawy

 

CHEERZZ [winko]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności