Skocz do zawartości

3Ds Max 5 - pierwsze kroki. Help!!!


plukasz

Rekomendowane odpowiedzi

Zaopatrzyłem się niedawno w program 3Ds Max 5. Jest ok. Nawet mam Brazila r/s 1.0. Tylko niewiem za bardzo jak się wziąć za naukę tego programu. Z tych lekcji co są w serwisie połowa to ze starych wersji programu, gdzie inaczej wogóle są poustawane opcje i inne. A tam gdzie są lekcje do Max 5 to dla ludzi o zaawansowanej wiedzy (czyli nie dla mnie). Co byście mi poradzili do nauki. Może jakąś literaturę. Chciaż z tego co wiem na rynku nie ma żednej ksiązki do 3Ds Max 5 (niebawem dopiero może się ukazać Ćwiczenia Praktyczne w Helionie - ale kiedy to będzie). Więc doradzcie coś. Będę wdzięczny za każdą radę. Pozdrawiam. [hmmm]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 14
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

a ja sie zgadzam z Karawanem ... bo jak wlasnie tak dlubalem .. moze wolno sie uczylem ..ale zato jak juz cos odkrylem to potem naprawde zostaje to w pamiecie .. a jak sie zrobi tuta to po tgodniu sie nie pamieta o co tak naprawde comon :d a wiec usiadz sobie .. i zobacz pokolei co do czego jest ... zapoznaj sie z grafika programu .. zobacz gdzie sa jakie opcje i jak to sie wszystko nazywa .. potem taki tutorial nie bedzie dla ciebie klopotem !! powodzenia !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jasne ze pomozemy:))..wkoncu po to tu jestesmy:))

 

Robczan- a ja jakos zadnej ksiazki nie prezczytalem i co nieco juz umiem...i wcale nie mysle aby byc dobrym grafikem rtrezba przeczytac jakas tam ksiazke....kazdy inczaej sie uczy i tyle...

 

pzodro[piwo]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moge podac na swoim przykladzie: dlubalem 2 lata[co?] z roznymi przerwami i tak naprawde nic nie wydlubalem, opanowalem jedynie opcje maxa. Mam 4 kasizki, z nich takze sie niewiele nauczylem. Bycmoze ciezko kapuje w tej dziedzinie, ale naprawde to najwiecej nauczylem sie z tutoriali i vtutoriali

 

pozdrawiam i powodzenia[piwo]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności