Skocz do zawartości

Moje prace-malarstwo & rysunek & inne


yarpen

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 26
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

no faktycznie fotki to Ci nie wyszły ;) Malarstow niezłe, chociaż nie wszystko, w 6 i 8 brakuje głębi, może to kwestia oświetlenia obiektów, staraj się oświetlać w ten sposób żeby wydobyć kontrasty z przedmiotów, perspektywa też chyba coś nie tak (6)

 

Rysunki fajne chociaż znowu przy martwej brakuje głębi, płasko to wygląda. Ja bym się starał pracować więcej kreską, mniej światłocieniem, ale to już od Ciebie zależy.

 

Ogólnie dobre pracki, napisz coś więcej, jakie formaty itp. I rada na przyszłość: niektóre zdjęcia są strasznie zaniebieszczone (rysunki) w photoshopie w selective color sciągnij cyan z cyanu, i pobaw się wartościami kolorów niebieskich, powiino pomóc :)

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oizo: dzięki

vorek: dzięki, "Ja bym się starał pracować więcej kreską, mniej światłocieniem" - nie rozumiem troszkę :/ możesz bardziej rozwinąć? czy kreska wyklucza światłocień? Wszystkie prace są w ~100x70cm, malarstwo- olej na desce. Czy Ty przypadkiem nie studiujesz na asp we wrocławiu?

alek: dzięki, tak to jest jak się człowiek bawi tabletem po raz pierwszy w życiu :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heheeheh... do ASP to chyba jeszcze daleka droga ;)

nom ale na razie dobrze ci idzie - w szkicach w niektórych pracach zaczyna grakowac głębi no i meczy ten sam monotonny kontur - którego na sczęście w niektórych miejscach unikasz. Bardzo masywne te twoje modele ;) 9lekoo przypominają postaci Gauguina :) ).

Nom dalej ćwicz bo dobrze ci wychodzi:D

 

pozdr

giorgione

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tez uwazam ze malarstwo lepsze od rysunku

ogolnie nie jest zle , pracuj dalej bo masz potencjał :)

...a co do ASP to na niektorych wydziałach ....

w niektorych miastach.....

ludzie na 3-4 roku rysuja na nizszym poziomie....

(oczywiscie nie mowie tu o grafice i malarstwie)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ladne rysunki ale jeszcze poszukaj proporcji. troche za bardzo sie trzymasz konstrucji ktora jak czasem bywa sie delikatnie posypie. No i na przyszłość nie ubieraj modeli w czarne lub ciemne ciuchy bo widze ze od razu je na ciemno kolorujesz..

Mam nadzieje ze moja wypowiedz nie zabrzmiala jakbym byl jakims bufonem..:)

Tak trzymać..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności