Skocz do zawartości

Pojazd 3d:Vw Hot Bus ;)


Bubu

Rekomendowane odpowiedzi

Po utracie mojej "Warszawki" musiałem się czymś zająć żeby o niej zapomnieć ;) No i padło na Vw busa (stary model) Jak zwykle nie będzie to oryginał, z oryginałem bedzie się zgadzał moż w 50 %. No t oprzedstawiam co zdziałełem od rana (taka tam czysta bryła pojazdu)Prosiłbym o komenty te dobre i złe:

 

P.S co do siateczki to nie wiem czy ją dam bo ostro namieszałem :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 137
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

coraz bardziej podoba mi sie twoj styl ze tak powiem przerabiania, i w tamtym to swietnie wygladalo i tutaj dobrze, szkoda low ridera, wiec od teraz nakazuje ci stworzyc konto ftp na lycosie i wrzucac tam codziennie save !!!!! zeby nie bylo :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dzięki za komenty :D Co do za niskiego zawieszenia to tak jak powiedział Lt.KnyshaMa tak być :)

Lt.Knysha -->Dokładnie :)

Illy--> teraz wrzucam wszystko na mój telefonik i zawsze mam to przy sobie :)

Wykorzystałem do tego mojego grata N5510 :)

A tu dodałem szyby, jedną uszczelke :P No i wydechy(nad których kształtem jeszcze pracuje :) :

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehehe ^^. Ojej. Widze, ze powstanie tutaj kolejne fajne autko (pod nadzorem Skilo, tfuu, tzn. illy ;)). Pracuj, Bubu, pracuj, a my bedziem dogladac postepu prac. One more thing - go to http://www.tripod.lycos.co.uk i zaloz sobie konto, jak juz illy wspomnial :). Szkoda, zeby ten 'hipisowski low-rider' odszedl w niepamiec przez zlosliwosc rzeczy martwych :). Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pmysł Illego nawet mi się spodobał :) Zaczyna to wyglądać troszeczkę jak zabawka tutaj taka mała przymiarka (podoba mi się, jeszcze troszeczkę dopracuje i jak efekt będzie ok to pozostanie :) No i daje felge mojego konceptu (chodziło o zaburzenie "delikatności" linii auta jakimiś ostrzejszymi rysami :P buehehee), ale nie wiem czy się udało??: No i jeszcze raz dziękuje za pomoc i prosze o więcej jak można ;) :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności