Skocz do zawartości

Projekt strony dla koła naukowego


arcade

Rekomendowane odpowiedzi

Hej!

 

Robie właśnie stronę dla koła naukowego: co myślicie o takim wystroju graficznym? Strona miala byc czysta i wyglądac profesjonalnie, bez zbedbych bajerkow. Nie zwracajcie uwagi na tresc, to nie ja bedę pisał artykuły / posty :) Chodzi mi o sam wystrój graficzny. Sorka że daję tylko zrzuty z ekranu zamiast adresu, ale stronki nie ma jeszcze na serwerze. Jest w fazie wstępnego przygotowywania / planowania.

Liczę na wasze sugestie, pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

narazie jest troche nudna, rozumiem ze ma byc bez zadnych wodotryskow, ale nad grafika powinienes jeszcze popracowac szczegulnie gorny pasek i przyciski,

nie powinienes uzywac tez ciagle tego ariala, poszukaj jakiegos troch mniej oklepanego kroju albo dwoch jednego do naglowkow drugiego do czytania.

powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja nawet myślalem że trochę przesadziłem z ilością grafiki ;) Oki, dzięki Cug, pomyślę nad tym... może większe logo? Albo inny kolor paska... Co do czcionki, to używana jest po prostu pierwsza lepsza bezszeryfowa jaką przeglądarka wykryje w systemie. Nie chciałem się bawic w jakieś konkretne kroje bo wiele osób może miec je nie zainstalowane i wtedy dupa. A komputery na uniwerku bywają różne... Dzięki za podpowiedzi!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności