Jump to content

Projekt strony dla koła naukowego


arcade

Recommended Posts

Hej!

 

Robie właśnie stronę dla koła naukowego: co myślicie o takim wystroju graficznym? Strona miala byc czysta i wyglądac profesjonalnie, bez zbedbych bajerkow. Nie zwracajcie uwagi na tresc, to nie ja bedę pisał artykuły / posty :) Chodzi mi o sam wystrój graficzny. Sorka że daję tylko zrzuty z ekranu zamiast adresu, ale stronki nie ma jeszcze na serwerze. Jest w fazie wstępnego przygotowywania / planowania.

Liczę na wasze sugestie, pozdrawiam :)

Link to comment
Share on other sites

narazie jest troche nudna, rozumiem ze ma byc bez zadnych wodotryskow, ale nad grafika powinienes jeszcze popracowac szczegulnie gorny pasek i przyciski,

nie powinienes uzywac tez ciagle tego ariala, poszukaj jakiegos troch mniej oklepanego kroju albo dwoch jednego do naglowkow drugiego do czytania.

powodzenia

Link to comment
Share on other sites

A ja nawet myślalem że trochę przesadziłem z ilością grafiki ;) Oki, dzięki Cug, pomyślę nad tym... może większe logo? Albo inny kolor paska... Co do czcionki, to używana jest po prostu pierwsza lepsza bezszeryfowa jaką przeglądarka wykryje w systemie. Nie chciałem się bawic w jakieś konkretne kroje bo wiele osób może miec je nie zainstalowane i wtedy dupa. A komputery na uniwerku bywają różne... Dzięki za podpowiedzi!

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...

Important Information

We are using cookies. Read about our Privacy Policy