Skocz do zawartości

wesołe miasteczko(w.i.p)


mnemon

Rekomendowane odpowiedzi

Zapoczątkowałem prace nad tym obrazkiem, wiem ze narazie anatomia kuleje, ale jak zwykle nie chcialo mi sie rzadnych referek urzyc.Chetnie wyslucham waszych sugesti koledzy i koleżanki, poniewaz wielu rzeczy jeszcze nie zauważam.A tu pierwszy kroczek po trzech godzinkach roboty

 

http://img141.exs.cx/my.php?loc=img141&image=citykopia2zf.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 29
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Dodge/burn aż w oczy kłuje :-( Do anatomii się nie czepiam, bo sam zastrzegłeś że kuleje (heh, ale lewą rekę to od dźwigania siatek z zakupami troszkę rozciągnęła :) )

 

Stateczek całkiem ładny za to...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomurze nigdy nie uzywam referencji, moze to zle, ale ja lubie spontaniczne bazgranie bez zrzynek, a Ty Aniu C masz racje z tymi piersiami w tej perspektywie,, tez to zauwazylem ale w dalszej fazie to wszystko poprawie.pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe, sugerujecie mi w ten sposob ze to kicz:P chyba za duzo telewizyjnej papki wchlonilem..a wracajac do sprawy to perspektywe wydaje mi sie ze przemyslalem, powiedzcie co jest nie tak jak widzicie chlopaki.Dobra ide myslec:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

strasznie przepalone kolory ... nie rob postprodukcji na nieskonczonym rysunku ... tak - piersi sa frontalnie, a powinny byc nieco z profilu ... kobieta dziwnie zgieta i wykrecona .. porpacuj nad anatomia ... popatrz na brzuch jak sie uklada, a jak sie uklada reszta tulowia ... Zastanow sie co ma byc tematem pracy ... pojazd ma wiecej detali niz blondynka ... czy za nia stoi robot?! hehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi sie obie wersje podobaja. moze troche kiczowate ale git. jest tylko jedno "ale" piersi wygladaja jakby do klatki piersiowej faceta przyczepione byly bulki;]

[edit] w drugiej wersji piersi znacznie lepiej zaczynaja wygladac;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No fakt, piersi lepiej wyglądają, ale pępek nadal sobie toporkiem wydłużała chyba :-)

 

A kolorki - tamte były bardziej... hm, niesztampowe, miały własny klimat - te może ładniejsze, ale oklepane w sf-fowych klimatach....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do czarnych cieni- mowicie ze nie istnieja ale w takim razie jaki cien rzuca czarny obiekt umieszczony w pomalowanym na czarno pomieszczeniu?? Moim zdaniem czarny;] Ale byc moze mnie oswiecicie.

Ale kolega ma racje, czarne cienie fe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mnemon-kicz czy nie kicz,nie ważne ,ten klimat mi odpowiada:).

światło na dziołszce jest superowe,ale te kolory pozostałe...

za dużo kontrasut jest tu.

Rysunek nabiera takiego ostrego wyrazu,mnie to osobiście razi i wolał

bym kontynuację charakteru dziołszki w kolorystyce pracy i więcej żeby było porę dnia i pogodę widać .

Ta kolorystyka taka surowa mi się jak na razie wydaje.Mógłbyś wywalić czarny kolor z palety?

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz co ? Chrzań anatomię, jakkolwiek oczywiście wszystko zależy od założeń itd. Wydaje mi się, że skoro zacząłeś tę prackę w taki sposób to ją dalej rozwijaj. Chodzi mi o przewagę koncepcji i stylu nad zastanawianiem się, czy proporcja 4go palca prawej dłoni w stosunku do małżowiny usznej jest taka jaką podaje kanon wypracowany na przykład przez Polikleta ;). Mi się pierwszy obrazek nawet spodobał, ale uważam, że wymaga dalszej pracy. Może bardziej dramatyczne oświetlenie i żeby drugi plan był dopełnieniem a nie konkurencją dla bohatera. Sam ni wim ;)

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlamnie praca bardzo fajna, klimat miasta przyszłości =).A te wszytskie nie dociągnięcia są prawie nie zauważlane, liczy się przecież całokształt. Ja te niedoróbki zauważyłem dipiero po przeczytaniu komentarzy !. Chyba se musze tablet kupić :P bo myszka mnie dobija.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności