Skocz do zawartości

scena 3d: Headcrabs!


Rekomendowane odpowiedzi

no skoro juz jest po tym smiesznym konkursie (empik hl2), a zale i gniew ustapily z umyslow tych ktorzy nie wygrali :P pora pokazac oficjalnie co sie wyskrobalo...

pracka wykonana w ciagu 4 bardziej pracowitych wieczorkow...wszystkie texturki by hand, oswietlenie niestety bez GI bo nie bylo czasu...(ostateczy render wyplulo i tak na 30 min przed koncem konkursu:P)

lekki retusz pod PSem (kolorki, i domalowanie paru detali)...

tak wiec zapraszam do komentowania i oceniania pracki :}

attachment.php?attachmentid=7221&stc=1

a wersja HI-RES ponizej headcrabsfin3ec.th.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 15
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Gość Raffaello

ciekawe; tylko teksturka podlogi nie najciekawsza, a gretingi podlogowe za sterylnie czyste mogłeś je troszeczkę przybrudzić jeżeli wokół jest tyle brudu i krwi

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w środku się nic nie dzieje, widać co prawda tego headcrab`a po prawej (tego z łomem) ale resztę trzeba szukać :/

Jeśli scena się nazywa HEADCRABS to czemu główną rolę grają beczki i puszka spray`u ?

 

Popuść trochę sztywność modelu z gry i wygnij trochę tą postać, żeby coś się z nią działo i to ciekawego, bo jak narazie to scena nic nie przedstawia jak nudne flaki z olejem :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

thx za c&c, tekstura podlogi bylaby ciekawsza ale z innego rzutu kamer:P po prostu jak ja robilem nie wzialem pod uwage ze bede chcial umiescic kamere tuz nad podloga;/ dlatego ciutke taka...rozmazana:}

Popuść trochę sztywność modelu z gry i wygnij trochę tą postać, żeby coś się z nią działo

nie wiem skad ci to przyszlo do glowy skoro headcraby robilem sam od 0 i riggowalem i kazdy zapewniam ze jest inaczej ulozony:} w kazdym razie thx za krytyke:}

czekam na wiecej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie kurczaki tylko headcraby.

Headcraby czy kurczaki... brakuje mi jednego głównego akcentu. jakby się tak headcrabobracał na rożnie... to by bylo śmiesznie i ciekawie ;P

Jak pie... głupotym, to mi wybaczcie... Nie gralem w gierkę nie wiem o co chodzi :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności