Jump to content

Przyspieszyć Firefox'a


uncle

Recommended Posts

przeklejone z kadstam:

 

 

 

"używasz Firefoxa, tylko dlatego, że wydaje Ci się, że jest szybszy od dostarczanego przez Microsoft IE? Dzięki odkryciom naszych kolegów z zaranicznych serwisów jesteśmy w stanie jeszcze bardziej przyspieszyć działanie naszego liska. A oto krótka instrukcja jak tego dokonać:

- w polu wpisywania adresu przeglądarki Firefox wpisz "about:config" i naciśnij Enter

- odnajdź następujące linijki: network.http.pipelining, network.http.proxy.pipelining oraz network.http.pipelining.maxrequests

- zmień wartości "network.http.pipelining" i "network.http.proxy.pipelining" na "true" a także ustaw wartość "network.http.pipelining.maxrequests" na "30" - dzięki tej operacji przeglądarka będzie wysyłała 30 zapytań na raz

- na koniec naciśnij prawy przycisk myszy, wybierz "Dodaj ustawienie typu" -> "Liczba całkowita (Integer)", nazwij ją "nglayout.initialpaint.delay" i przypisz wartość "0"

 

Po tej nieskomplikowanej operacji Wasz Firefox będzie jeszcze szybciej otwierał strony."

 

u mnie dziala;)

Link to comment
Share on other sites

Zdobywająca sobie coraz większą popularność przeglądarka Mozilla Firefox (ognisty lis), o której często mówi się, że jest najbezpieczniejszą przeglądarką, także posiada drobne bugi, które mogą zostać wykorzystane przez hakerów. Błąd jest związany z błędną osbługą długich adresów przez przeglądarkę. Przy odpowiednio spreparowanej stronie użytkownikowi wydaje się, że pobiera bezpieczne oprogramowanie, a tymczasem instalowane są różnego rodzaju hijacki i tym podobne. Jak widzimy- nie ma idealnie zabezpieczonej przeglądarki, hakerzy zawsze znajdą sposób. Miejmy nadzieję, że niedługo wyjdzie łatka poprawiająca tą dziurę.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...

Important Information

We are using cookies. Read about our Privacy Policy