Skocz do zawartości

Scena 3d: Pająk ze sklejonymi ustami...my first post


rudylew

Rekomendowane odpowiedzi

To jest moja jedna w nowych prac! więc nie bądźcie surowi w swoich ocenach. Piszcie co wam się podoba o co nie czy w ogóle jest do d...., lub nie -jak na początki dobrze ide... nie wiem potrzebuje opinii "...starszych..."

...............................................................................

A poniżej jest foto:

0031b.jpg

Jeśli foto nie ma podaje link:

http://grafikarg.w.interia.pl/galeria1/0031b.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 21
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Rudylew - zapraszam do topicu http://www.max3d.pl/forum/showthread.php?t=8603&page=69&pp=10 ja probuje nauczyc sie 3d od grudnia 2004 ;) i tam nawet mi cos wychodzi :) nie oplaca sie dawac cienkich prac bo zaraz cos o tobie napisza :) na poczatek lepiej jest sie nauczyc modelowania i potem zmiezyc sie z pozadnym w.i.p'em. najlepsza dla mnie jest texturka oka :D bo pajak to taki "prosty" jest :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oki dzięki wpadne i poćwiczę bo człowiek żeby być dobry w czymś musi się szkolić non stop - poprawiać swoje możliwości - pokonywać własne rekordy .

 

A o to kolejny render sceny z pajączkiem narazie ma jescze 4 nogi ale jak posiedze w maxie to zmienie..(udoskonale)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widac ze to jest modelowany model a nie zestaw kulek i cylindrow, wiec moim zdaniem na poczatek nie jest zle.

tym bardziej ze nie przypuszczam zeby zamiarem bylo zrobic realistycznego pajaka.

 

zdecydowanie za malo nog. ma byc osiem.

jesli nogi sa pourywane, warto wymodelowac przyczyne czemu tak sie stalo, np. drzwi od szafki z ktorych jeszcze stercza brakujace nogi bo sie tam przytrzasnely, albo samochodzik lego ktory przez te nogi przejechal.

takie cos by takze odwrocilo uwage widza od niedociagniec technicznych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w modelu nie widac zadnych bledow ;) jedyne do czego mozna sie przyczepic to prostota.. pokaz siatke tego stworka

 

pozdrawiam ;)

siatka żeczywiście jest prosta nawet bardzo...:( nie każdemu jest dane miec szybki sprzęt. więc ograniczenia są.... dzięki za szczerośc przyda sie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja jak pierwszego wipa wystawiłem to na początku zostałem zjechany równo a jak wygłosiłem mowe to mi troche przydatnych komentarzy udzielili

http://www.max3d.pl/forum/showthread.php?t=7888

 

edit:

jak na początek to bardzo ładna praca. Tylko rzeczywiście mógłby mieć osiem nóg :) Świetne początki życze powodzenia w dalszej karierze :D ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hihihi! Oj Ania C ja przepraszam ale przy tobie to ja nie moge sie od parskania powstrzymac. Masz nieziemskie poczucie humoru. Znajac twoja milosc do pajakow mozna sie bylo tego spodziewac:P

 

Pajak prosciutki ale uroczy, co do nog moze miec i cztery, przecierz na kreskowkach nie wszyscy maja piec palcow :P ale zrob mu pyszczek bo przecie umrze z glodu.

Witam na forum

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ta praca nosi taki tytuł bo miałes problemy z rozklejeniem mu ust? praca pierwszy maj miała 3 miejsce w animasterze bo podobno krotkie dowcipy sa najlepsze twoj dowcip choc krotki jest nieprzekonujacy przyznaj sie ze nie wiedziałes jak zrobic usta Aha Ania zrobiła pajaka ktory jest prosty ale przekonujacy. Poszukaj sobie na forum "Smutnego zycia pajaka"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak czytałem na forum o "smutnym życiu pająka" Ani C. To jak mam zrobić żeby "mój dowcip stał się przekonujący" - jeśli masz jakieś propozycje to wal!!! A usta to masz rację nie wiedziałem jak je rozkleić - więc zmarszczyłem tylko model i wyszło jak wyszło - w moich pracach ogólnie zaóważyłem że panuje "Freestyle"... Pozdro....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mozesz te usta zszyc (widoczna, gruba nitka (renderable spline)).

a swoja droga przerob jakis tutorial o modelingu. np. w tutorialach co sa w maksie, jest taki grubas, polecam, bo nawet jak zostawisz usta zklejone, dobrze jest wiedziec jak by je w razie czego rozkleic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oko mi siepodoba... tylko żeby źrenica byłą bardziej okragła :) reszta taka sobie ;) goora 20 min roboty ;) ale od czegoś trzeba zacząć...

Briz... a dlaczego nie? nażarł sie swojej pajęcyny to mu sie buźka zakleiła ;)

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pomysł ani jest dobry zrób nici i zaszyta buzke albo otworz troszke ryjek (edit mesh) i napchaj mu tam pajeczyny a mysle ze dowcip wyjdzie no ale szczytem by było jak bys mu tam muche do ryjka wewalił hmmmmm pomysl cos i zrob bo pajak jest nawet nawet

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności