Skocz do zawartości

jak wygasic omni lights?


Gość Tanatos

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Tanatos

witam. jestem poczatkujacym "3d maksiakiem" wiec prosze o wyrozumialosc :D

 

chodzi mi o to ze zrobilem prosta animacje z elementami super spray i swiatlami omni (omni lelata nad super spray). nie wiem jak zrobic zeby np. omni1 swiecilo od 1 do 50 klatki, omni2 od 51 do 100 itd. w dope sheet niby jest ustawione dobrze i powinno tak swiecic ale swiatla sa widoczne caly czas na scenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 8
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Gość Tanatos
No nie może być ustawione dobrze jak nie działa; Omni1 - 1klatka -multiplier1, 50 klatka -multiplier1 , klatka 51-multiplier0. I tak samo dla Omni2 i nie ma siły, żeby nie działało.

 

chodzi o to ze swiatelka maja dodany kontroler "noise float" o wartosic 1,8. linie animacji dla poszcególnych swiatel sa ustawione dobrze (tzn. omni1 od 0-50) itd. mimo to swiatla swieca caly czas (a raczej mrygaja :D)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Tanatos

dalo sie to zrobic jeszcze prosciej. troszke poeksperymentowalem i wystarczylo w parametrach "noise controller" dla kazdego smiatla ustawic "ramp in" i "ramp out" na 1 :D dzieki za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no, ustawiasz w klatce 0 ustaw na wartosc 1 , potem przewin do klatki np. 50 i ustaw na 0 (wart omni). (walnij keya , caly czas masz wlaczony animate - klawisz - duzy na dole :D )

Oj, nie czytamy uważnie, gościu pisze, że ma ustawione noise float, a wtedy tak sie nie da. :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności