Skocz do zawartości

Obiekt 3d: Samurajski miecz


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 9
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Nie mamy byc surowi? Czyli hop do wrzątku, panowie i panie;)

Brakuje detali, detali i dobrych materialow. Tsube robiłeś chyba booleanami, widac tam zbyt ostre krawędzie. Klinga powinna miec teksture - niepowtarzalny wzor naprzemiennie układających się warstw metalu i linia hamon czynią te miecze wyjątkowymi. Brak oplotów na rękojeści.

Ogólnie nie wygląda to na skończoną prace.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ups, ale ochrzan :) ja sie tam ie znam na mieczach, w necie szukałem czegoś o Japonii i była fotka miecza (jakies 300x300 px) no to mówie, a co mi tam, zrobie sobe taki, czas modelowania to jakieś 30 minut + 10 minut tekstury i reszta (nie zaznaczam że to super model, tylko taki sobie, początkujący)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od razu moowie ze sie nie czepiam do modelu bo wyglada fajnie, tylko do katanowosci :)

Tak na poczatek to powiem ze przypomina on "katany" jakie mozna dostac w sklepach netowych za paredziesiat zlotych ( chociaz model wyglada lepiej niz tame podrobki :D )

Czego brakuje jak dla mnie ? Rekojesc jest chyba okragla, powinna byc lekko owalna. Tsuba jest za szeroka i kojamy mi sie z jakąś cześćią od motoru :) No i na ostrzu powinno byc widac linie hartowania metalu ( zapomnialem jak to sie fachowo nazywa.... )

No ale jak moowilem, pracy jako takiej sie nie czepiam, zaloze sie ze gdybys mial lepsze referencje to i katana wygladala by lepiej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności