Skocz do zawartości

Pojazd 3d: Ford Gt 90


Gość Wiktor

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszyskich!!! Chciałbym zainteresować Was moją nową pracką :)

"Tworze" pojazd FORD GT90 ponieważ (prosze nie obrażajcie się wszyscy!!!) nie moge już patrzeć na Audi TT i inne takie tam podobne samochodziki... ;) Siatka, którą widzicie jest w ogólnym zarysie i wszelkie zagięcia, profile, itp. będę wykonywał później - więc proszę o cierpliwość! :> Mam teraz sesję na uczelni więc początkowo prace nie pójdą pełną parą (teraz to dla mnie relax), ale obiecuję, że po sesji "będzie się działo" :)

Zapraszam więc wszyskich do pisania komentarzy, podpowiedzi, śmiesznych uwag ;), powodów do niezadowolenia z mojego sposobu modelowania, i... zresztą wiecie o co chodzi ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 15
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Spoko spoko :) Będzie dobrze!!!

Ale jak na 1 godz. prac (przygotowania też wliczam) to i tak jest dobrze... :)

Jutro się powinienem szaprnąć przed kompa i chociaż przód skończyć w ogólnym zarysie - jak się "rozkęce" to nienadążycie odpisywać ;) Ale spoko - powolutku, spokojnie żeby bug'ów nie bylo dużo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hohoho widze ze ktos ma podobne zamilowania :D kocham to auto wiec bede tu czesto zagladal i bacznie sprawdzal zgodnosc z oryginalem ;) narazie jest dobrze choc nie wiele zrobione. moze siatka troche za gesta

 

powodzenia i z niecierpliwoscia czekam na updaty!

 

pozdro ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KOME: bardzo chętnie ale znajdziemy sobie coś bardziej ambitnego... Coś co ma troszke więcej szczegółów. Uważam, że ten model nie jest nazbyt skomplikowany. ALE DAJ MI TROSZKĘ CZASU DO NAMYSŁU :) Myślę, że moglibyśmy taką bitwę zacząć ale dopiero początkiem lutego oki? Bo teraz naprawdę z czasem u mnie kiepsko :( Co Ty na to?

P.S. W sumie moglibyśmy tego FORD'a pomęczyć :) Mogło by być ciekawie :> Na razie dokończ to Ferrari bo normalnie jest super! Alfę też ładnie wymodelowałeś - czuje, że mam poważnego rywala :)))

Co do Audi TT. Hmmm... Nic do tego autka nie mam tylko, że już chyba każdy kto się bawi grafiką go zrobił i jest tego masa - aż nudno... Ale i tak podziwiam te prace!

Dołączam również to co jeszcze wczoraj udało się mi stworzyć ale coś czuje, że przez następny tydzień nie bedzie nic :(

Przy wlotach na masce improwizuje bo nie wiem jak to tam dokładnie w środku wygląda...

Myślę, że zrozumiecie moje braki ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej ;)

 

hmm dzieki za slowo uznania :) co do bitwy to poczatek lutego jak najbardziej mi odpowiada, bede mial do tego czasu NARESZCIE swoj nowy dysk, moze skombinyje nowy ram, narazie nie koncze tamtych fur bo tak jak mowie brakuje ramu ale mysle ze cos zdobede. a ja powiem ci ze bardzo chetnie bym pomeczyl tego forda! kocham to auto a pozatym probowalem je zrobic, nie poszlo mi wiec odrazu sie przekonam czy podnioslem poziom przez pare miesiecy ;)

 

czekam na odpowiedz ;)

 

a co do twojego updatu to calkiem calkiem tylko na niebieskim za gesto ;)

 

pozdrawiam ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tym niebieskim to nawet troszkę za gęsto ale nie gubie się w tym a sprzęt mi to wytrzyma (Pentium 3 Ghz, 512 DDR, Radeon 9600 Pro) - ramu tez muszę dokupić. W sumie to co na niebiesko to mały element więc nie powinno być z nim problemów - a będzie mi to potrzebne do zagęszczenia szyby :) Poradze sobie ;) Wogóle to damy rade i zrobimy fajne Fordziki - w sumie to mi troszke przypomina Audi TT (w chwili jak jestem zmęczony i słabo widze ;> ) Ale jedno jest pewne... Musisz dokończyć model Ferrari bo jest COOL!!! Stykło by mi takie :>

P.S.

Muszę przyznać, że RENDERING u mnie słabo - tzn. nie potrafię tego zgrać, poustawiać... Jak będzie model gotowy to mnie nauczysz ;>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności