Skocz do zawartości

Scena3d: Las


Armia

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 10
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Bardzo mroczny las| +

Mała przestrzen | -

.....................................Ogólnie jest dobrze jednak jak byś wrzucił jakieś martwe ciało na środek sceny to wtedy było by sdopiero mrocznie (bo zakładam że chciałeś stworzyć mroczną i przygnębiającą scenę - czy tylko starałeś ukryć niedociągnięcia?).....good...!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

STYCZNY -> wyraziłeś się tak konkretnie, że to ja się załamałem...

El wieczór -> może pół litra?

Do wszystkich -> Chyba nie chce mi się tego rozwijać - raz, że fajna bitwa jest, dwa, że mi się nie chce... Nara!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wiecie co... Pan Armia sie obrazil...tylko dlaczego? Bo ktos powiedzial pare ostrych (ale przawdziwych) slow krytyki...chlopie sam widzisz ze ten las cos nie za bardzo wyglada... nie mowie ze ja potrafie trworzyc grafike 3D ale przynajmniej kazda negatywna krytyke przyjmuje do serca tylko po to zeby nastepnym razem byla ona dla mnie sprzyjajaca...

POZDRAWIAM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludziki, nie obrażam się :D, co wy. Ale chce siępoświęcić bitwie teraz. Więc jednym słowem prawie bez sensu założyłem ten wątek. Wesoło jest. :), cienki w tym jestem i to rozumiem jak najbardziej. Prawdą jest to, że nie lubię krytyki takiej jak mr. STYCZNY - dla początkujących sami przyznacie, że jest ona bez sensu, po co tracić czas na posty takie, skoro nic nie wnoszą, a tylko ośmieszają człowieka. Więc luzik, panowie, luzik.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no ja musze poprzec moich przedmowcow. Les jest OK. Tylko nie za bardzo mroczy. Poprosu jakos tam ciemno i tyle. Bo zielen kwitnie w calej obfitosci sloneczko sie gdzieniegdzie przebija:) Taki.. ladny kawalek lasu. Ja tam bym jeszcze jakas vbiedronke dolozyl i opisal wesoly lasek o zmierzchu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności