Jump to content

Recommended Posts

Taka mała uwaga: kurczaki mają trochę inne dzioby. Ten wygląda jak mała kaczka lub coś w tym rodzaju. Kurczaczki mają szpiczaste dziobki ;)

kurczaczek.jpg

piotrekkosmala -> kto powiedział, że trzeba myśleć stereotypowo i schematycznie jeśli chodzi o postać kurczaka ;) jęśli zmienisz, jak mówisz, to zapewne będzie jeszcze lepiej, choć teraz jest na prawde świetnie.

Render futra troszkę dziwny, jakby brokatowy, to chyba nie to jeszcze co ?

Leru. nie to, narazie zrobiłem próbę, ale na coś bardzo rewelacyjnego nie liczyłbym bo to jest zwykła geometria i cieżko wygenerować ją tak żeby mogła konkurować z komercyjnymi generatorami owłosienia, aczkolwiek postaram się ;)

acha, myślałem, że to na podobnej zasadzie działa jak Shag ;)

no to może jakieś mapy przezroczystości nałożyć na każdy taki kosmyk włosów ? (nie znam w ogóle blendera więc strzelam)

spoko spoko, kazde piorko ma juz alphe, tylko nie widzisz tego z tak daleka, i wlasnie to jest powodem tego ze nie bede sie za bardzo przejmowal bo kurczaki beda widoczne z daleka, ale dopracuje to jeszcze

praca będzie utrzymana w takich kolorach ? bardzo fajny szkic, zapowiada ciekawy klimat.

tak trzymać Panowie

Swojego Rogera chyba mi w takiej sytuacji wypada poprawić ;)

pozdrawiam :)

Piotrek, drzewo jednak zostaje - mam pomysł jak je fajnie zrobić.

Poprawiłem lekko proporcje Dudka i biore się za modelowanie.

dudek_rzuty3.JPG

nie chce nic mowic ale kurczaczek jest zerzniety z jakiegos niemieckiego kanalu tv.. O_o

fajnie to Wam wychodzi, podoba mi się klimat, co do kurczaczka to śmieszniejszy wydaje mi się ten bez opierzenia :) jakby mu tylko dodać skrzydełka ? albo może piórka załatwić jakąś malowaną texturką ? pozdrawiam

co do kurczaka po raz ostatni: to byla sfera z oczami do testowania opierzenia, wiec jak komus sie wydaje ze widzial to w armeńskiej telewizji to może iśc na spacer ;)

• Create New...

Important Information

We are using cookies. Read about our Privacy Policy