Skocz do zawartości

scena 3d: "Chaos of Total Annihilation", praca na GSO


arturro

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie,

 

chcialem Wam pokjazac swoja prace na Grand Space Opere 3d. Jestem raczej poczatkujacy(to moja 2 praca nie liczac tutoriali), wiec prosze o w maire mozliwosci konstruktywne pojechanie po obrazku:) Strzelajcie uwagami i poradami, bede wdzieczny. Chaos byl celowy na obrazku, ale chyba przesadzilem i nieumiejetnie go wykorzystalem...

 

no i witajcie na forum, jest jakis chrzest dla "nowych":)?

 

link:

http://www.cgnetworks.com/challenge/grandspaceopera/view_entries.php?challenger=4587

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Witaj na forum :)

 

Z tym cyjanem ostro przegiales. Ta sama barwa 5 metrów i 500 metrów od nas? Na pierwszy rzut oka zamiast czytelnego obrazu widzimy natłok niebiesko-zielonych plam. Przez brak rozroznienia kolorow siadla troche perspektywa powietrzna. Dopiero z kilku etapow wczesniej (boxy) zorientowalem sie w sytuacji na polu bitwy. Zreszta making of bardzo fajny, zaslugiwal na lepszy finisz ;)

 

Ale ogolnie gratuluje, duza i pracochlonna rzecz, troche w postprodukcji zabraklo wg mnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DonKichot: no zaczalem ok 20 pazdziernika:) skecz, pomysl i modelowanko. Generalnie robilem codziennie(uczac sie przy okazji bo wiekszosc czynnosci robilem po raz pierwszy, np. UVW unwrapping). No i codziennie pare godzinek spedzilem nad tym.

edit: a sama post produkcja, czyli to co widac tam na tym obrazku z warstwami to w dni cale przed deadlinem:)

 

 

Baton: biore to za komplement:) Nie musisz wierzyc.. dawno temu(przed robieniem tych tutkow:)) pokazalem swoje na prawde pierwsze prace na forum 3d:

http://www.forum3d.kom-net.pl/f3dbb/index.php?md=topic&tid=33148&pg=1

mozesz wejsc i zobaczyc:)

 

leander: dzieki za komentarz. Mysle ze uleglem podniecie na koniec. Tzn. zrobilem kilka obiektow z ktorych bylem zadowolony, do tego wybuch ktory mni enajbardziej nakrecil i cyba zal mi bylo to "chowac"... no ale zdobylem niezle doswiadczenie i juz wiem ze lepiej mniej pokazac niz za duzo:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam,

obserwowalem na cgtalku postepy z twojej pracki i musze powiedziec, ze wyszlo calkiem fajnie, chociaz szczerze mowiac za bardzo poszedles na ilosc. ogolnie masz zdecydowanie za duzy bigos na tym obrazku ;) mysle, ze wygra praca, ktorej autor nie podszedl zbyt konwencjonalnie do tematu i nie zrobil Pol Pellenoru A.D. 3020. w calej bitwie jest pare prac, gdzie pokazane sa jednostki i ktoras z tych prac na stowe wygra. po prostu jeden osobnik nie jest w stanie dopiescic wygladu calych armii..

 

no ale powodzenia w glosowaniu!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności