Skocz do zawartości

Scena 2d - Thunder Mech


giorgione

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 9
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

mesiu calkiem oki, nie podoba mi sie ten oczoj*bny las , kompletnie imho psuje cala pracke, za zielony, za jasny, za plaski, brakuje jakiegos mocnego akcentu, np drzewka na 1 planie . to samo jesli chodzi o skaly, brazowe przepalone. skoro juz dales zolte chmurki moglbys zagrac fajniej swiatlem, ochlodzic znacznie cienie.

popracuj nad tym jeszcze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do chmurek to się zgodzę, jakoś nie miałem na nie pomysłu - ale jeśli chodzi o skałkę, to będę polonizował - nie brałem tutaj żadnej referki i nie korzystałem z żadnych pomocy zewnętrznych - dlatego jest tak a nie inaczej - to co sie człowiek nauczył już dawno zapomniał i muszę wsjo znów od początku się uczyć i testowac dlatego jest tak a nie inaczej po prostu warsztat jeszce kuleje - mam nadzieję że z biegiem czasu bedzie lepiej na razie jest tak a nie inaczej...

 

Jeszcze raz dzieki za kommenty i porady.

 

Pozdr

giorgione

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie, pomysł przedni.

Pierwsze co się wybija to flaga, jest kontrastowa w stosunku do reszty i niechcący zdominowała mecha. Drugie to światło nie możesz się zdecydować jakie ma być, niebo sugeruje jakieś jajeczne barwy, mech średnio je przyjął na siebie, a już wogóle brak ich na skarpie i drzewach przez to wygladają trochę jak wyjęte z innej bajki.

Fajne jest tło i budynki w oddali,zwłaszcza ich szczyty podoba mi się, ładnie blakną to jest to.

Ogólnie możesz sobie jeszcze trochę nad tym posiedzieć, ale nie zmęcz tego.

Polecałbym obejżeć sobie film blizzarda o robieniu WoW, tam są niezłe przykłady pokazujące nastrój jaki mozna uzyskać działając światłem :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności