Skocz do zawartości

Pojazd 3D: Jaguar "E" TYPE


Wolff

Rekomendowane odpowiedzi

To bedzie mój pierwszy samochód robie go od wczoraj ( w przerwach bo absolutorium tuż tuż) i postanowiłem zaprezentować początek mojej pracy na forum. Wiem ze na pewno wymienie wyloty powietrza na masce jakoś chyba ze cztery razy je robiłem i nie wychodzą ale bede robił jeszcze 10 jak dalej nie osiągne zamierzonego efektu. jeżeli zobaczycie jeszcze jakieś błedy to piszcie wszelkie uwagi bedą mile widziane. Acha koła i felgi to taki tam spidzik 3 minutki żeby tylko zobaczyć jak bedzie z kołami i jak widać koła chba są za małe a raczej na pewno. No jak uda mi sie tą fure skonczyć to bede bardzo zadowolony bo jak na pierwszą jestem z niej dumny, mimo że jeszcze jej nie skończyłem. pozdr. i wrzuce jeszcze dzisiaj jakieś nowe elemnty jak bede miał czasssssss. hehe. dyplom mnie męczy coraz to więcej. narka.

 

ps. (maska jest jeszcze nie połączona dlatego taki kant na srodku wyszedł)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 17
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

No superowo!!! :) też miałem kiedyś brać się za to autko ale jakoś się nie zdobyłem na odwagę :( Życzę powodzenia!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo milo i przyzwoicie sie zapowiada. Czekam(my) na siateczke :) BTW skad moge wygrzebac blueprinty starych samochodow z lat 60/70 bo nigdzie nie moge sie doszukac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mocno slodzicie, ;) a mi sie duzo rzeczy nie podoba, zaczne od swiatel i karoseri dookola, jest mocno krzywo, nie wiem jak to bedzie bez lakieru ale wyglada to jakby vertexy na siebie nachodzily, od wew. strony tez nie ma odpowiedniej krzywizny. jakies dwadziescia centymetrow od swiatla w strone szyby jest krzywo (widac na prawej stronie samochodu). garb na masce w rzeczywistosci tez sie konczy inaczej. Krawedz powinna miec kat prosty(ta w okolicach nadkola). I naprawde popraw swiatla bo mi te to malo e-type przypominaja.

 

BTW

 

Ktora serie robisz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siateczka i samochód bez lakieru. jak widzicie sporo tutaj błedów ale jak mówiłem to moja pierwsza fura.Co musze na pewno porawić to tam nad światłem jak pisaliści i te cholerne wyloty powietrza . nie mam pojęcia jak je zrobić zawsze po nałożeniu meshsmootha zaokrąglaja sie nawet jak chamfera nałoże może macie jakieś pomysły jak to zrobić. Jeżeli chodzi o ten garb na masce to myślę że po połączeniu połówek bedzie ok ale może nie bo nigdy jeszcze ich nie łączyłem :). hehe

 

Fura to jaguar e type roadster ale który rocznik to jeszcze nie wiem. bo sie nie dopatrzyłem.

 

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam!!!

 

 

no auto wypas!!! tylko jak sie przygladnąłem to znalazłem bugi... miedyzy swiatłem a kierunkowskazem , na srodku maski i i błotnik jakos dziwnie sie w nim swiat odbija... ale to co zrobiłes rob i wrazenie!!!

 

czekam na wiecej

 

papa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NO po paru godzinkach wrzucam kolejny etap mojego pierwszego furaka. Jak widac albo nie cały tył jest jakiś dziwny i pewnie pojdzie do wymiany chociaż może jeszcze go naprawie . Co do ramy szyby to dopiero początek maske i cały przód wyrównałem i narazie nie zamierzam nic w nim zmieniać brakuje co prawda jeszcze masy szczegółów ale optymistycznie na to patrząc wydaje mi sie że do końca następnego tygodnia powiniennem skończyć . Narazie poświęciłem temu autku tylko 5 godzinek więc nie napracowałem sie za bardzo ale spokojnie nie chodzi żeby szybko ale dokładnie. hehe. narazie słabo mi to wychodzi. Dzieki za wszystkie posty jeżeli bedziecie mieć jakieś uwagi wrzucajcie z góry dzięki. pozdr.

 

Ps. chociaz z przodu bede musiał poprawić sam nos pojazdu bo jakoś dziwnie hdr sie układa.

 

Ps.2 koło 24 bedzie siateczka i bez materiału

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności