Skocz do zawartości

Postać 3d: Smok


Elmo22

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich.

 

Tak mnie jakoś naszło na wymodelowanie smoczka. Nie jest to praca na konkurs mimo ze ponoć jakiś tam sie własnie odbywa, to jest raczej sprawdzenie swoich możliwości i próba nauczenia się czegoś pożytecznego.

Na razie rzeźbię w maxie łeb stwora ale za jakiś czas będzie reszta a docelowo chciałbym zfinishować bryłe z Zbrushu tyle że tego drugiego znam w 0,0%. Chciałbym jednak potraktować temat kompleksowo i obdarzyć bryłę plastyczną łuską stąd właśnie Zbrush. btw będę dźwięczny niezmiernie za wszelką pomoc zarówno jush teraz przy modelingu jak i potem podczas stawiania pierwszych kroków w Zbrushu.

 

nie wiem jak bedzie z progresem bo mam teraz strasznie malo czasu (dyplom w powietrzu...) ale co jakiś czas dorzuce zeby sie żarzyło :)

 

a i widze ze smoczków to tu troche chiba niedlugo bedzie. na razie nie zamieszczam conceptów bo jeszcze nie poskanowałem. ale wszystko bedzie... soon.

 

uff.. a teraz pierwsze viewporty...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Ania - nie gram na flecie ... myslalem ze to domena kobiet :D a tak powaznie to przyda mi każda pomoc bo pierwszy raz robie postac 3d i w sumie to dla mnie to wyprawa w nieznane. chciałbym to skończyć (!) i chciałbym żeby to było coś ciekawego. PS. dzięki za krytykę, faktycznie teraz wygląda trochę jak krzyżówka ale niedługo to poprawię :) pozdrawiam

 

zapodaje swoje concept arty żeby trochę bardziej przybliżyć to do czego zmierzam. ta łuska to jest własnie to co chciałbym wycisnąć z Zbrusha przynajmniej jeśli chodzi o łeb zwierzaka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności