Skocz do zawartości

Stare Szkice: Anioł i Diabeł


Insect

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 11
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

No nic Insect, sadomaho aniol nawet fajny, tyle ,ze mangowa twarz niebardzo. Diabel dobry material na model 3d, sprobuj sie pomeczyc.

 

Pozdrawiam.

 

a czy juz sie przypadkiem nie meczyl? w bitwie o aniolach bodajze... widzialem gdzies ten rysunek...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sir_bols: hehe, tak masz racje. on był w bitwie o aniołach. Ale wpadł tylko na chwile. Bo jego modelu nigdy nie skończyłęm (ledwo go zacząłem) :P

 

Baju: Co masz do mang? Nawet Tetsuo z Akiry sie odezwał ... więc uważaj hehe :P

 

Tetsuo: No tak kazdy ma swój gust , co niestety wyjątkowo mało mnie obchodzi :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajne! Diabełek dla mnie lepszy tylko coś mi w jego prawej rece nie pasi ale to jakies moje spaczenie. A jeśli o aniołka chodzi to fajna praca, ja bym normalnie tak nie wydolił ile ty to robiłeś? te skrzydełka to żmudna robota no i ubranko też, ja bym raczej starał sie bardziej zakrywać cieniem i tylko sugerować jakis ciąk:d pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aniolek jest bardzo fajny, a c odo diabelka to bym sie troche poprzyczepial :D nie pasuje mi ta jego ''psia morda'' :):) jakas taka zadluga :] i reka prawa dziwnie ustawiona, i ramiona ostro wystajace :P ale kazdy robi to co lubi :>

 

btw: manga jest calkiem fajna :):)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eee psia? Hmm, moze - ale raczej wzorowałęm sie na koziej albo końskiej. Tak czy siak o taką mi chodziło :)

 

A diabełek faktycznie ma coś tą ręką hmm, jak mogło mi to umknąć .. eh zawsze moge powiedzieć ze to diabeł i i ze jest z założenia taki pokrzywiony hiehiehiehie :D :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yamakashi: kiedyś byłem na pokazie sokołów. W pewnym momencie jeden z nich rozpostarł skrzydła ale nie do lotu tylko zupełnie tak jakby kazał sie podziwiać hehe. Utkwiło mi to w pamięci - były one własnie mniej wiecej w takiej pozycji ja te u anioła ;)

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

według mnie takie sobie, zastanawia mnie tylko czy jesteś studentem plastyki czy nie bo jeśli jesteś to eee cieniasko a jeśli niejesteś (tak jak ja) i jestes w wieku 15/16 lat to cie troche usprawiedliwia. ale praca ogólnie średnia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności