Skocz do zawartości

POJAZD 3D: Nissan Z 432


Rekomendowane odpowiedzi

Siema

Postanowilem zrobic swojego pierwszego WIPa. Dotyczy on samochod o nazwie Nissan Z 432. Jest to odlschoolowy japonski samochod. Pomyslalem ze bede orginalny i zrobie cos czego jeszcze nik nie robil. A wiec na poczatek pare orginalnych fotek. A dzisiaj zapewne zrobie "apdejta", w ktorym zamieszcze "skriny" z mojej pracki.

 

PS:nie wiem dalczego ale czasem ten samochod nazywan sie NIssan a czasami Datsun :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 9
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

jak zapowiadalem maly (bardzo maly) apdejt okolice nadkola sa juz wymodelowany a dol dopiero robie.

I mam male pytanie na obrazku 2 jest siatka a na obrazku 3 tez jest siatka :) (widzicie roznice) nie wiem jak sie pozbyc tych trojkatow...tak zebym mial na niezaznaczonym obiekcie siatke jak na obrazku 2. A drugie to jak to zrenderowac w V-ray zeby byl efekt jak na brazilu po wlaczeniu enviroment (czyli tak jak wszyscy renderuja swoje samochody)(oczywiscie bez lakieru, tylko zwykly szary mterial). Do jutra zrobie caly przod i okolice drzwi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tymi trójkątami to szukałbym w ustawieniach drivera, z którego Max (domyślam się, że korzystasz z Maxa) korzysta do renderingu we viewport'ach. Zerknij na górne menu: customize/preferences/viewport/configure driver. Głowy nie daję, że to to, ale być może... co do v-ray'a to nic nie pomogę, bo się nie znam.

Powodzenia z autkiem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do siatki to potwierdzam przedmowcow a co do skajlajta to wylaczasz default lights w global switches i zaznaczasz 'ovarride max's' pod gi envoirnment w zakladce envoirnment, ale powiem ze skylight w vry za dobry nie jest, o wiele ladniejsze efekty uzyskasz oswiatljac hdri ;>

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grrrr jestem ale malo zrobilem, znaczy chcialem wiecej ale z przednim reflektorem sie meczylem...pare godzin ale i tak nic nie wyszlo jakis zly dzien mam bo nic mi nie wychodzi sproboje jutro. moze zrobie wersje zabudowana taka jak na obrazku. Do tego daje skriny z tego co zrobilem, nie wiem dlaczego ale jak chce zrobic rendera w v-ray i robie wszystko jak mi napsales kome to mam caly czarny ekran, sproboje jeszcze z mapa HDRI. No to narazie tyle.

PS:Czy oplaca sie sciagac darmowa wersje v-ray, czy lepiej demo....?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybrałeś spoko modeli (nissany z serii Z :) Tylko wydaje mi się ze troszeczkę nie tak dałeś jednego z chamferów (rysunek poniżej--> to co na czerwono to chyba tak właśnie powinno być, ale nie jestem pewien bo może to jakiś inny model ;) POwodzenia i POozdro :D Czekam na więcej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności