Skocz do zawartości

Pojazd 3D:Mercedes Benz 300sl `54


Horus

Rekomendowane odpowiedzi

Myslalem, ze bede orginalny zaczynajac prace nad tym modelem, jednak jak sie okazalo na forum juz ktos go robil. Trudno :-)

To bedzie troche taki chaos modeling, bo po doswiadczeniach w pracy nad Bugatti doszedlem do wniosku, ze najpierw modelowanie calej karoserii a pozniej wszystkich detali jest dosc nudne i trzeba zrobic przeplatanke zeby sobie modeling urozmaicic.

Ta technika jeszcze nigdy auta nie modelowalem, wiec zobaczymy co z tego wyjdzie.

Na zdjeciach pokazane jak wygladal oryginal oraz poczatek pracy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 11
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

ano zgadza sie to ja kiedys meczylem ten samochodzik :], mi on nie wyszedl zbyt dobrze ;), teraz juz wiem na co zwracac uwage licze ze tobie pojdzie to znacznie lepiej :) nizej zamieszczam linki do swoich renderkow zebys wiedzial jakich bledow unikac :DD

http://www.stama.com.pl/adrian/merc/1.jpg

http://www.stama.com.pl/adrian/merc/2.jpg

 

zwroc uwage na te wypusty przy nadkolach jak i na same nadkola z przodu, a zreszta po jakims czasie dojdziesz do tego z czym bedziesz mial problem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za wszystkie komentarze. Garb na masce mam taki jak na blueprincie...zreszta mam model bburago tego autka i tam tez jest taki, tylko ze w przeciwienstwie do tego co widze na zdjeciach jest on duzo mniejszy (w modelu).

Btw czemu jak na siatce zrobie gdzies trojkat zamiast prostokata to bledy sie robia? Przec to jak cos tne to musze ciac na cala dlugosc i siatka sie niepotrzebnie zageszcza :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zajalem sie wczoraj tylem. Modelowalem ten fragment chyba z 6 godzin na kilka roznych sposobow. Teraz to juz jakos wyglada, gdyby nie kilka trojkatow ktore psuja siatke :( Ktos wie jak to rozwiazac?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No siatka rzeczywiscie do du... , chociaz mozna byloby ja naprawic.. ale jak widze twoja prace to mysle ze jeszcze nie jestes douczony paru technik(moze sie myle) Albo zacznij model od nowa albo wez jakis latwiejszy model chocby zacznij od ciqecento albo jakis inny samochod o prostych ksztaltach... Pozdro...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności