Skocz do zawartości

Myszka


dziurawy

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

chce kupić jakąś w miare dobrą myszkę no i tu pytanie do was:

co byście polecali ? ja zastanawiam się nad logitechem mx510 i nad Razerem Dimondbackiem... która jest lepsza ? czy ktoś z was pracuje może na Razerze ? a może jakis inny model tej firmy jest godny polecenia a jak tak to gdzie go można dostać ?

aha, nie chce wydać więcej niż 200 zł, z góry dzięki za pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 13
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Ja ostatnio zmienilem kulkowego bezrolkowego 5 letniego logitecha pilota na wersje z rolka i bez kulki i jest ok. Nie przesadzalbym z tymi myszkami i z wydawaniem masy pieniedzy na nie. Dobrze jak mycha jest dobra, ale bez przesady.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

napisalbym ze zalezy co sie robi.. ale prawda jest taka ze zaczynasz doceniac klase takiej myszki dopiero jak jej pouzywasz i przesiadziesz sie spowrotem na starego poczciwego kulkowca.. roznice czasem sa na tyle subtelne ze na pierwszy rzut oka nie zauwazysz roznicy ale po godzinie pracy nie bedziesz chcial juz swojej starej myszki... tu mowie glownie o roznicach miedzy kulka a optykiem ale miedzy logitechem za 60 pln ktorego uzywam w pracy a explorerem w chacie jest roznica... i nie tylko natury ergonomicznej....

 

 

greets

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Róznica między kulkowcem a optycznym gryzoniem jest tak duża, że w ogóle nie warto brać kulkowej pod uwagę. Optyki aktualnie nie są już takie ekstrelamnie drogie, a komfort pracy jest o wiele większy. Sam mam OEM`owego Logitecha optycznego (trzy przyciski + scroll) i jestem maxymalnie zadowolony.

Mimo to przymierzam się do kupna Logitech`a MX310 - 6 przycisków, malutka myszeczka super leżąca w ręku.

 

Dobra myszka to w sumie podstawa. Co z tego, że jesteś super modelarzem jeśli stracisz cierpliwość na etapie przesunięcia pierwszych vertex`ów/edge`ów/poly czy zwykłego box`a ;) ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy ja wiem czy to az tak wazne wydac stowe czy dwie za myche... obowiazkowo musi byc optyk bo rolkowce to padaka absolutna, na ktorej mozna conajwyzej worda obslugiwac. wg mnie szkoda dawac wiecej niz kilkadziesiat zeta za myche bo i tak nikt nie wykorzystuje tego do rysowania w szopie/painterze (choc zdarzaja sie przypadki) a do dziubania w czy de wystarczy zwykla ale w miare rozsadna optyczna myszka. sam mam a4techa optycznego za 35pln i jestem zupelnie happy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja osobiscie uwazam ze jak sie ma to warto :) sam zadko uzywam dodatkowych przyciskow w explorerze ale moj logi z pracy czasem ucieka na drugi koniec ekranu.. tak wiem niby wina podkladki.... faktem jest ze domowa mycha nigdy tak nie zrobila.. choc jezdzi po biurku...(poza tym ja nie lubie byc ograniczany w zaden sposob :) a podkladka to najwieksze ograniczenie jakie mozna wymyslic :D ) no i wg mnie jest dokladniejsza (choc to zauwazylem dopiero w Q3 :) hyhy railpower :D )....

 

greets

 

ps. hyhy jest jeszcze jedna mozliwosc :) tak bardzo chcialem uwierzyc w sensownosc wydatku swego czasu 150 pln ze uleglem autosugestii hyhyhy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności