Skocz do zawartości

Pojazd 3D: Mój ConceptCar


Arek93

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich,

jak już wspominałem mam 12 lat, program rhinoceros 2.0 i interesuję się grafiką około 6-9 miesięcy. Chociaż jestem jeszcze żółtodziobem wśród profesionalistów zaprezentuję swoje "wypociny". Tekstury troche psują efekt, ale czego można się spodziewać po paincie, na którym te tekstury były robione. Render też jest tylko dziełem prograu Rhinoceros. Żadnych V-ray'ów itp.

Bardzo proszę o propozycje co w tym samochodzie zmienić, dodać, poprawić itd. Auto jest jeszcze nie skończone, więc umieściłem je w dziale "WIP".

 

Pozdrawiam, Arek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 13
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Nie podoba mi sie jako ogół, ale ogolnie wykonanie ladne :)

 

Moim zdaniem powinienes poprawic tył, zmienic krztalt karoserii, tzn. dodac jakies wypuklenia etc.

 

Co do tylu to jest taki płaski, nie wiem, moze dodaj tam zderzak jakis albo co?

 

Ale pracuj dale bo sie zapowiada dobrze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nad taką teksturą to Paint się musiał nieźle napocić. :) Ja nie znam Rhino, i nie wiem, jakie masz w nim dostępne opcje teksturowania, ale spodziewam się, ze są, i to znacznie lepsze od Painta. Postaraj się lepiej o Photoshopa. Na razie nieźle, ja sam nie jestem jeszcze orłem, ale jak będziesz w moim wieku, to będziesz miał za sobą 15 lat doświadczenia graficznego. Pozdrawiam i życzę powodzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co zmienic? hmmm... wszystko? :) Taki wisielczy zarcik :> Zrzedze sobie, ale jak na 12-sto latka to poziom jest bardzo dobry, zwlaszcza ze wziales sie odrazu za nurbs'y. Powodzenia zycze :)

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie znam Rhino, i nie wiem, jakie masz w nim dostępne opcje teksturowania, ale spodziewam się, ze są, i to znacznie lepsze od Painta.

 

No to teraz pojechales z fantazja - a co maja opcje teksturowania do tworzenia wlasciwych tekstur w Paincie, Photoshopie czy czymkolwiek innym?

 

Arek93: model ujdzie, pare bajerow moglbys jeszcze dodac, tak dla treningu. A do renderingu (jezeli nie uzywasz w ogole 3d studio) uzyj Flamingo - demo masz na http://www.rhino3d.com. Tutaj video-tutorial na temat renderowania tym pluginem

http://www.rhino3d.tv/plug_ins_rhino/flamingo/flamingo_1_04.htm

Mam nadzieje ze twoje lacze da rade ;) Powodzenia przy dalszej nauce NURBS'ow :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wiec mi chodzilo ze caly woz mi sie nie podoba jako samochod, ale wykonanie jest dobre auta, ogolne wykanie jest dobre, a ogolnie samochod mi sie nie podoba, to nie jest to samo :)

 

wnetrze ciut skopales bo to wyglada jak bys te elementy doklejal, a nie jakby byly jedna deska rozdzielcza

 

Rób dalej , bo sie dosc dobrze zapowiada

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich,

pobawiłem sie w tego flamingo przez godzinke, ale sobie go usunąłęem :) Dlaczego? Sam nie wiem :)

Narazie zostanę przy starym renderze w rhino :)

 

PS. Dam następną "fotkę" wnętrza, nie wiele zrobiłem, ale zawsze coś :)

 

Edycja: Dodam jeszce zdjęcie co udało mi się wyrenderować samym rhinocerosem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności