Skocz do zawartości

Postać 3D: NED


Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich, ostatnio zacząłem robić stworka i chce zebyscie ocenily moją pracę.W poźniejszym czasie mam zamiar oteksturować go i zrobić animacje z jego udziałem. Narazie daje screeny do ogladania.Aha głowa Neda jeszcze nie zrobiona :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 12
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Gość styczny

twarz ma jak zgnity pomidor ... troszke źle, widze że użyłeś meschsmootha ok ale popraw siateczke na ustach przed wygładzeniem,

napewno będzie dobrze, jego sadełko mi sie bardzo podoba

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmm ... no taki blob ... :)

body jak narazie calkiem fajne ... ale : chociaz jedna faldka tluszczyku by sie przydala bo teraz wyglada troche jak ciaza a nie grubasek :) i ten kciuk moglby byc troche mniejszy w stosunku do reszty palcow albo przynajmniej wczesniej osadzony powinien byc moim zdaniem (cos tam nie pasuje.

 

co do glowy to duzo nie powiem bo sam widzisz ze padaczka jak narazie :)

 

pozdrawiam i zycze powodzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość styczny

co do ust zrobił bym w następujący sposób:

-zaznacz głowe i włącz modyfikator edit mesh

-w odyfikatorze włącz poly

-teraz nacić ctrl (czymaj) i naciskaj te prostokąty na głowie z których mają być usta

-gdy zaznaczysz wszystkie prostokąty na głowie (tam gdzie mają być usta) wmodyfikatrze zrób eksude takie jakie ci pasi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Styczny za rady, ale juz wcześniej to wypróbowałem.Ten sposób tworzenia jednak mi nie pasował i zrobiłem to troszeczke inaczej.Teraz zamieszczam nową twarzyczkę do Neda.Mam nadzieje, że ta będzie Wam sie bardziej podobała.Zastanawiam się jeszcze nad dodaniem uszu, ale nie wiem czy zrobić jakieś ogromne, malutkie, lub w jakimś kształcie. Czekam na jakieś propozycje, czy coś dodać do głowy Neda czy tak zostawić jak jest(Oczywiście jeszcze dodam oczy:).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość styczny

zamierzasz zrobić animacje?? zchęcią zobacze jak będzie chodził ale powiem ci że model mi sie podoba niewiedziałem że tak dobrze ci pujdzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności