Skocz do zawartości

Zrobienie loga


Kierson

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Nieznam się na 3ds max więc sam niepotrafię zrobić loga :( Czy któryś z "was" dośwadczonych grafików mógłby mi zrobić ciekawe logo 800x100 z napisem SOFT.org.pl ? W ramach wyjaśnień... niechce iść na łatwizne i wyręczać się innymi ale logo mi jest potrzebne raczej szybko :o Ja oczywiście będe coraz bardziej zgłębiał znajomość tego programu i kiedyś sam będe sobie robił, niestety czas jest nieubłagany :(

Więc gdyby ktoś był tak dobry i mi zrobił to byłbym dozgonnie wdzięczny :)

Z góry dziękuję i pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 13
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Więc o logu w 3ds max "zamażyłem" widząc tą sygnatórke http://img.photobucket.com/albums/v731/orix/konkursforumpsanimowane.gif i dowiadując się, że ten efekt (po prawej) da sie uzyskać w 3dsmax lób cinema 4d :) Niestety nieudało mi sie w cienma 4d i PS a 3dsm nieznam :( Ale wiedząc że da sie takie coś zrobić w 3dsm napisałem tutaj :) Mam nadzieje że tutejsi graficy potrafili by osiągnąć taki lub inny równie fajny efekt :)

 

PS. Jeśli ktoś zna jakiś sposób w innym programie na osiągnięcie tego efektu to chętnie bym się o nim dowiedział :)

Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na tym "abstrakcyjnym wygibasem." jest efek który mi się bardzo podoba i który podobno można uzyskać w 3ds max. Więc stwierdziłem że zrobione logo w 3ds max (w którym można usyskać takie fajne efekty) będzie dużo lepiej wyglądać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

RenholdeR: a wlasnie, ze mozna zrobic logo w maxie :) ...a potem wyeksportowac do wektorowego programu i 'strace'owac' zeby szybciej i bezbolesniej uzyskac zamierzony ksztalt ;) ...raczej

 

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten wygibas, to nie logo, tylko jego tło, tak dla wyjaśnienia. Logo, sensu stricte, to jest sam napis "ORIX", i nic więcej. To jest jak w dowcipie: Ruskie pomalowali księżyc na czerwono, a Jankesi napisali na nim Coca Cola. Otóż Coca Cola to logo, a księżyc to tło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności