Skocz do zawartości

OBJEKT 3D: Szachy


Gość matip

Rekomendowane odpowiedzi

Gość matip

To jest moja partia szachów którą zrobiłem w mayi mam zamiar poprawić ją jeszcze ale na razie prosze o ocene!!!!!!!!

MATIP

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 10
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Gość styczny

czemu te konie mają kwadratowe łeby, i tymi szachami napewno niegrali by starsi bo by se palce pokuli przez te uszy, to tło mnie boli jak nieskończyłeś mogłeś tego tu jeszcze niewsadzać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wydaje mi sie ze ta lampka skoro nie daje swiatla to chyba nie jest potrzebna w scenie,ale rob jak chcesz.Podpisuje sie pod wypowiedzia przedmowcypozatym moglbys zrobic chociarz jakies zdjecie w tle,ten kolor nie przypadl mi do gustu i czemu nie ma antyaliasingu??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skoro masz zamiar poprawic do daj od razu do wipa. i czemu czarny piona nie kryje? no ale pewnie jakas nowa strategia, nie znam.

cienie bardziej rozmaz (zwieksz map size), bo sa kwadraciki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczupal nie badz zlosliwy....matip sie uczy i to musie chwali, a praca wcale nie jest taka zla jak na poczatek..nie pamieta wol jak cieleciem byl..proponuje przenies prace do wipka i troche jeszcze popracowac :)

Powodzenia !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam nie wiem czy wszyscy wiedza, ale ja jestem za pietnowaniem kolesi typu matip, z cala surowoscia i stanowczoscia, koles niedosc ze jest bez wyobrazni to jeszcze beszczelny... wszytko sie wyjasnia jak zobaczycie jakich prac wymieniony wyzej koles podaje sie autorem na jednym z portali 3d

 

http://3dr.org/galeria/sag/showwork.php?user=mati-0&tytul=komputer

http://3dr.org/galeria/sag/showwork.php?user=mati-0&tytul=dvd

 

nie trzeba byc znawca tematu by zauwazyc ze sa to zwykle zdiecia sciagneite z jakiegos pewnie sklepu internetowego... koles pomysl co ty robisz,,,, zero honoru i wyobrazni

sam nie wiem czy bardziej ja sie osmieszam wyciagajac takie g.... na powierzchnei czy kolo robiac cos takiego,,,,, ale szczerze nie nawidze tego typu akcji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o wlasnie to i ja cos od siebie dorzuce:

nie wiem na jakiej podstawie na tym "innym portalu" powolywal sie na mnie, ze ja to podobno ja widzialem jego prace jak on je robil....

 

jakby co to ja goscia nie znam, nie gadam z nim, nie mam z nim zadnego kontaktu...

 

tacy ludzie jak on to prawdopodobnie cala galerie tylko i wylacznbie dla jajec zakladaja... albo tylko po to aby pokazac swoim babciom jaki to z niego jest elo ziom....

 

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności