Jump to content

[wnetrze]wizualizacja basenu WIP

::::: maxczaku :::::
 Share

Recommended Posts

Witam

Właśnie pracuję nad wizualizają wnętrza basenu. Praca w toku.... roboty jeszcze masa, teraz czas na matriały. Więc siadam do Wacom-a i trzeba coś wymalować. Nie ma jeszcze materiałów i tafli wody... poza tym modelowanie uważam za skończone, a i tak zawsze jest że w trakcie coś dojdzie. Następny update po oteksturowaniu większych fragmentów pracy.

Soft: 3ds max + VRay

P.S

Wcześniej post zamieściłem na WIP...ale postanowiłem także tutaj go wrzucić...bo to chyba najbardziej odpowiedni dział.

wizualizacja.jpg

:D.... Mirkowaty..... jeśli będziesz miał chwileczke czasu to odwiedz WIP..tam jest kilka próbnych renderów...a za 2-3 dni otwarcie :) tzn. wrzucam całość do Finished..mam nadzieje że do wszystkich innych opinii, które się pojawią Ty też dodasz kilka słów....a jak dla Ciebie i forumowiczów....bilety za free.

Witam

Juz kilka dni temu skończyłem całą pracę. Końcowego efektu nie wrzucam tu lecz do Finished. Nie wrzucam tego tutaj

ponieważ nie chciałbym powielać wątków...bo to niezbyt tolerowany (przez Moderatorów) sposób prezentacji prac.

Dlatego też końcową pracę można znaleźć w dziale skończonych prac pod adresem :

http://www.max3d.pl/forum/showthread.php?t=13958