Skocz do zawartości

Obiekt 3D: wisior"Amulet 20 wieku"


Rekomendowane odpowiedzi

Praca ta została wykonana w celu zgłoszenia jej na konkurs prowadzony przez Targi "AMBERIF" związany z rozłamem pomiędzy dzisiejszą techniką a naturą o której coraz częściej zapominamy. Niestety nie dostała się do czołówki :) Targi te są związane głównie z wyrobami srebro +bursztyn

Wykonawcy: Dariusz G. Andrzej Ł.

Napisy wrzuciłem na szybcika,znajdowały się one na dole planszy na której był przedstawiony wyrób.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 19
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Gość styczny

bardzo fajny pomysł jeśli można to uczepił bym sie tej linki i otworu na nią w tym kozeniu. :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi pasi, korzeń troche cienko wymodelowany i otexturowanie, ale bursztyn pierwsza klasa wg mnie. Zazwyczaj takie amuleciki to sie na jakichś metalowych łańcuszkach albo złotych wiesza a nie na jakimś kablu od telewizora. No ale kula kula fajne...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie podoba mi się. Nie lubie takich "ideologicznych" prac. Dla mnie przerozst treści nad formą, a sama treść taka sobie. Jeśli chodzi o wykonanie, to ok, ale bez rewelacji. Ogolnie nie podoba mi się, ale to moje zdanie, może dziwny jestem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Styczny: nie za bardzo wiem o jaki otwór Ci chodzi?

Sajrusx:To nie kabel :) tylko rzemień (chociaż niestety tak wygląda), został źle oteksturowany(moja wina).Jeżeli chodzi o tradycyjne wieszanie na łańcuszkach to wydaje mi się że bursztyn bardziej pasuje do rzemienia skórzanego niż łańcuszka srebrnego ,chciałem aby jak najwięcej było naturalnych elementów.

Ania :masz rację z displace,tylko że do tej sceny już raczej nie powrócę,jak narazie mam jej dosyć.

Chalek :A czy każdy musi być taki sam ? :) Każdego zdanie szanuję :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam raczej negatywne odczucia....kolorystyka mi jakoś nie leży, te klawisze powyginane źle wyglądają...ale najgorszy jest sznurek (łańcuszek?) na którym to ma być powieszone - jest zdecydowanie za gruby no i nienaturalnie wygięty...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja Cie kurka nie mogę... DarCon, pleeez, podziel się tym materiałem bursztynu. Jest śliczny. Nawet nie wiesz ile ślęczałem nad tkaim szaderkiem i nic z tego nie wyszło. W czym to renderowałeś? Daj ustawienia jakieś, parametry materiału, albo link do samego materiału.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ładnie ale niestet znowy sie przyczepie:

1) błagam wyprostuj klawisze (wiem że to nie wip ale...)

2) ładnie wyglądała by jakaś kaustyka i łagodne vrayoe cienie

Klawisze są w fazie przekształcania się,taki był zamysł.Nie miały mieć naturalnej formy.Co do V-raya to nie posiadam niestety. :( Ale myślę że każdy render jest ok jeżeli potrafi się go obsługiwać udowodnił mi to kolega :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pierwsze serce mi sie bardziej podobalo. przy czym mnie ani jedno ani drugie nie przypominalo bursztynu, pierwsze wygladalo jak takie ciut podpsute mieso i bardzo dobrze pasowalo do sceny, a drugie wyglada jak zeschniety ziemniak.

 

ale dobrze ze usunales tekst z obrazka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe chyba zarzucę je na grila,chociaż nie bo jest już w stanie rozkładu ;) troszkę mnie to ciekawi bo teksturka była robiona z autentycznego zdjęcia kory bursztynu,chociaż odcieni bursztynu jest setki,wydawało mi się że wybrałem odpowiedni :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Niestety nie dostała się do czołówki :)"

 

Przyznam, ze jakos mnie to strasznie nie dziwi. Skojarzenie XXw.-komputer jest zdeczko banalne. Polaczenie korzen-serce-bursztyn-klawisze przegadaaaane. ;)

No ja takiego połączenia nie widziałem :) Banałem możemy szczerze mówiąc nazwać wszystko ponieważ wzorujemy się zawsze na tym co kiedyś np:zobaczyliśmy,podglądneliśmy,ktoś nam opowiedział,przeczytaliśmy jakąś książkę i zostało nam coś w pamięci.Po prostu my to tylko modernizujemy,ulepszamy,zmieniamy ale dalej jest to rzecz służąca temu samemu ;) Byłbym za tym aby była bitwa na temat czegoś co jeszcze nie istnieje i nie było nigdy przez kogoś wymyślone i wtedy mózgi ruszyłyby do pracy :) Temat byłby dosyć mocny ponieważ każdy musiałby dla swojego czegoś wymyślić zastosowanie ale takie którego jeszcze nie ma :) No panowie i panie kto ma taki pomysł ? :)

Ps: Zrobiliśmy sobie taka zagwozdkę w pracy i nikt nie dał rady :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Banałem możemy szczerze mówiąc nazwać wszystko ponieważ wzorujemy się zawsze na tym co kiedyś np:zobaczyliśmy,podglądneliśmy..."

 

Moim zdaniem mozna spokojnie sie inspirowac i jednoczesnie wymyslec cos niebanalnego. No sorry, czy jest cos bardziej oklepanego niz skojarzenie XXw. z komputerem? Niech juz nawet bedzie, ale wcisniecie w bursztyn klawiszy z klawiatury jest kiczowate.

Zbyt doslowne to wszystko, przegadane, oczywiste. Poza tym w zyciu bym czegos takiego na siebie nie zawiesil ;)

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam pretensji do twojej wypowiedzi chodziło mi głównie o to że mimo wszystko kopiujemy"modernizujemy,udoskonalamy" prace .Wiem że ta praca nie jest doskonała.Szanuję twoje zdanie jak i innych forumowiczów.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności