Skocz do zawartości

Zapomniane miejsce: "Luftwaffe"


Rekomendowane odpowiedzi

Bardzo Ładnie ale.. IMHO zle proporcje głowy do samolotu.Odległość miedzy nimi jest niewielka (takie sprawia wrażenie.).Ta otwarta owiewka wyglada bardzo płasko i Może popracowałbys nad innym tłem ?Mam wrazenie ze akcja dzieje sie na plaży

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 106
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

mi sie te tla nei za bardzo podobaja, obnizaja efekt koncowy... a pierwszy plan mi sie bardzo podoba... moze jakis czarny dym w tle w oddali...? takie oznaki wojny daleko, daleko z tylu? moze nawet jakies samoloty walczace i spadajace bardzo daleko z tylu:)? nie wiem czy nie wychodze za daleko od konceptu bo niestety nie mam czasu przeczytac calego watku...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam po przerwie.

 

arturro-->troszeczke wybiegasz: ] bo to jest juz po wojnie, ale koncept jest dosc ciekawy tylko ze niestety nie pasuje w ramki zalozen, dzieki moze kiedysto wykozystam: ]

 

Wielkie dzieki za wszytkie slowa krytyki postaram sie dostosowac do uwag i zobaczymy co z tego wyjdzie, co do zageszczenia powietsza to racja jest to zwykly glass chyba albo ocean nie pamietam, wiem chyba jak to zrobic aby wygl lepiej,

Tlo,, troche sie z nim zwiazalem: \, nie mam pomyslu na inne chcialem miec ladne przejzyste bardzo jasne niebo i jest moze nie jest idealne ale jest,,,, jesczze nad nim posiedze

Proporcje,, jesli chodzi o proporcje to sa chyba jak najbardziej na miejscu to przez efekt kamery tak wyglada jest lekko wypukla. ale spr to jeszcze raz: ]

 

Szczerze mowiac,, ehh moze to i troche malo skromne, ale bardzo bym sie ucieszyl za nominacje i troche wiecej czasu: ], troche na to licze i wtedy bym pozmienial wszytko tak jak ma to byc, bo teraz krucho u mnie z czasem... hehe ale ze mnie chamidlo, obym sie nie przeliczyl, jest jednak by sie stalo inaczej trodno czekaja inne prace nowe pomysly nowe wyzwania,,, pozdrawiam i zycze udanych scen: ]3mcie sie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hi this is final image.

I'm glad that I finish it, thanks for all

I did it in max6 with Vray and postefekt in Photoshop

I use one photo on bacground, almost all tex are hand-made by me.

Scene presents Bf109 2 or 3 years after constraint landing. German pilot which take participation in air battle get few hits. Thereupon he has need to landing on flat part of dessert. Because his touch-down wasn't perfek he crushed, but outcasted. Because he didn't see smth. done to his german help he die. Now nobody remember about him and this place, only some lizards and few animals have there save home.

best regards

saharafinal16ke.jpg

 

jeszcze raz dziekuje dla wszystkich ktorzy mi pomogli stworzyc to, co widac.

powodzenia wszytkim nominowanym i do wynikow, pozdro

PS do nastepnej bitwy hehe: ]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności