Skocz do zawartości

"startpage" search :/


Drakula

Rekomendowane odpowiedzi

wiem ze taki topik juz byl, ale wrzucone tam porady nic nie daja :/

 

 

dla niewtajemniczonych - Zainstalowal mi sie syf (tzw spyware) ktory zmienia strone startowa explorera na badziewna wyszukiwarke.

 

Zmiany zmodyfikowanych przez ten syf kluczy w rejestrze nic nie daja :/ Co ciekawe zaraz po ich zmianie wsio "instaluje" sie na nowo :| Adaware nie pomaga. MKS nie pomaga. Nie mam pojecia co mam robic :/ Jedyne co udalo mi sie namierzyc to to, ze wiele zalezy od pliku se.dll ktory jest zapisany w docs & settings/uzytkownik/ustawienia lokalne/temp/. Po skasowaniu go w trybie awaryjnym (bo normalnie sie nie da) niby jest dobrze - dopuki nie otworze IE :/ i historia sie powtarza....

 

Format nie wchodzi narazie w gre, bo nie mam narazie takich mozliwosci :/ Moze ktos sie ostatnio spotkal z tym problemem i potrafi to teraz rozwiazac?

 

 

PS: jak tylko sobie poradze z tym shitem to przestane uzywac IE i bede sie wystrzegal produktow M$ :/ przysiegam :P

 

 

z gory dzieki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 10
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

1. run > msconfig (powypierdzielaj wszystko z uslug co sprawia wrazenie gowna , zaznacz tam masz "ukryj wszystkie uslugi microkupy")

2. to samo co wyzej tylko do startupu , odznacz wszystko co sprawia wrazenie nie-mikrokupy

3. zainstaluj opere/firefoxa czy inna modzille ;]

 

wszystko ... zobacz przedewszystkim co masz w uslugach ... jak masz fire walla to dobrze ...

 

reszte to nie wiem ... jakos nie mam problemow z tymi spammami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spybot narazie polegl :P jeszcze sie z nim mocuje.... sprobuje to to drugie co mi dirty polecil.

 

oba polegly :/ do tego system nie moze odnalesc jakiegos pliku. Super :(

 

 

 

----

Poradzilem sobie. przywracanie systemu na off + tryb awaryjny + spybot + CWShredder + adaware + hijaack this (kumpel mi polecil) + 10 minut roboty = SZCZESCIE :D

 

 

dzieki wszystkim. topik mozna zamknac, wywalic or co tam sobie kto chce :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności