Skocz do zawartości

Scena 3D: Domek bezsennego


Rekomendowane odpowiedzi

Czesc

 

Ostatnio mecze inna scenke a bardziej obiek i zauwazylem ze chodze spac tak kolo 5, 6. Wiec wpadlo mi do glowy, zeby zrobic moj domek... z zewnatrz w godzinach wieczornych.

 

Calosc wykonana w 3ds max 7 w polaczeniu z vray-em. Tekstury oraz napisy zrobilem w photoshopie cs.

 

Komputerek: Athlon 1, 384MB DDR, Matrox G550 hehe i najlepsze myszka logitech mx550 :]

 

przepraszam ze takie malutkie

 

1.jpg

---------- 2

8.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

no niebo nie pasuje oświetlenie także niezbyt ładne ale niemam pojęcia jakim cudem tam jest volumetruczne światłko (mieszkasz na strasznym odludziu:)) może być ale to nie rewelacja pracuj dalej i ćwicz jak na poczatek to ładnie (ja miałem gorsze poczatki:))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiec witamy :)

 

A ten dach to masz taki u siebie na serio? bo jakos taki maly sie wydaje i sproboj tez jakby praca sie prezentowala bez volumerycznego swiatla, szczegolnie tego przy oknie po lewej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ksiezyc wisi przed domem, wyglada dziwnie, a to dlatego ze jest widoczna jego ciemna strona. zazwyczaj ciemna strona ksiezyca ma kolor nieba.

 

co do wolumetrycznego to sie zgadzam z przedmowcami.

 

takze nie pasuje mi ogolne pustkowie, a jeszcze bardziej razi idealnie czarna ziemia.

 

tekstura muru z tej odleglosci wyglada calkiem przyzwoicie, oprocz powtarzajacych sie odpryskow na murze przy kazdym rogu. natomiast dach jest zbyt ostro czerwony (noca wszystkie koty szare).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki, za opinie przynajmniej nikt nie powiedzial, ze jest do (...). Zamiezeniem nie byla zbyt mocna realosc z ksiezycem przegiolem dla jaja bo wlasnie bruca wszechmogacego ogladalem :). A odnosnie domkow to dach jest inny proporcje inne i ogolnie prawie wszystko jest inaczej, zrobione dla zabawy, swiatlo wali z okna po lewej bo to w teori moje okno i w zasadzie zawsze w nocy swieci w nim swiatlo :].

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności