Skocz do zawartości

scena 3d: kuchnia


Rekomendowane odpowiedzi

Jestem poczatkujacy w 3dsmax mam zainstalowana wersje 5.0 i od 2 miesiecy probuje praktycznie poznac zasady dzialania w tym programie.

Postanowilem przedstawic efekty mojej pracy i oczekuje na cenne uwagi.

Projekt kuchni ktora mam zamiar wykonac w praktyce jest w trzech ujeciach.

 

malinpawel.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 13
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

modele bez zastrzezen ale swiatlo lezy :/ , textury musisz koniecznie zeskalowac na podlodze bo jedna kafelka wyglada na wieksza odemnie ;) do tego textureczka na stoliku i tych szafkach :)

 

ogolnie nie jest zle , jest dobrze pomimo kilku malych bledow ktore da sie szybko wyeliminowac :) czekamy na updejt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za szybka odpowiedz. To ze swiatlo lezy to faktycznie wiem ale nie moge sobie jakos z tym poradzic. problem w tym ze musi byc uzyte swiatlo punktowe (spot). mam problemy z dopasowaniem parametrow. jest uzytych 6 zrodel swiatla stad te problemy.

co do skalowania tekstur to niezauwazylem i zaraz zrobie update.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No coz jezeli chodzi o materialy to moim zamiarem jest to zeby nie byly plastikowe lecz zachowaly w jakims stopniu fakture drewna.

Swiatla natomiast - jest uzyte kilka swiatel punktowych "spot" postaram sie cos z tym zrobic i zamiescic update z poprawionymi cieniami i jasnoscia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dodam tu tylko tyle, że bardzo fajne :] tylko coś mi sie zdaje że niektóre elementy coś grube są :/ ścianki powinny byś cieńsze ( tak mi sie wydaje ) ale co ja tam wiem jak tez jestem początkujący :|

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności