Skocz do zawartości

POJAZD 3D -= 1 samochodzik pomoc potrzebna =-


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 92
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

no wkoncu znalazlem chwile czasu.Szkoda tylko ze mi sie max wysypal i musialem czesc odnowa robic trudno :( na dzis tyle teraz bede robil drzwi moze mi jakos wyjda pozniej szyby ( ewentualnie srodek do tego ) i felgi mam juz tutka po rosyjsku :) ale cos tam zawsze ze szkoly pamietam [nauka] i jak juz to bede mial tak mniejwiecej to zabieram sie za garaz :) a pozniej czeba to bede do kupy poskladac + materialy + oswietlenie a moze cos z tego bedzie jak sadzicie ?? ok ja uciekam to do kolejnego updata :) ( aaa i napiszcie czy render nie za jasny ten kto czytal wczesniejsze posty wie o co chodzi :))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zastanawiam sie czy robic te wszystkie pierdulki ktore w mojej scenie na samochodzie poprostu nie beda widoczne bo bedzie on stal w garazu i pytam sie was robic ?? np. tyl lampy i inne pierdoly nie bedzie ich widac a czasu nie mam zabardzo wiec lepiej rybki czy akfarium..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niomm ładny modelik!! Lakier też ciekwy (ten niebieski), al spróbuj oświtlić innym źródłem światła, zeby zobaczyć, jak wtedy będzie wyglądał!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności