Skocz do zawartości

moje pracki-czesc2


miwt

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 20
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Odnosnie samochodow:

1 i 4 obrazek bardzo mi sie podobaja reszta odstaje poziomem.

A co do studium dloni to co tu jest nie tak... w kciuku dziwnie ujete sa cienie i zagiecia skory... i jeszcze jedno: hmmm... mnie sie tak palce nie wyginaja :P

 

PS: gdyby tak dopiescic 1 i 4 to byly by fajne woziki...

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siema..no wiec tak..jesli chodzi o 1 i 4..to szczerze wam powiem ze takze mi sie podobaja...natomiast jesli chodzi o łapki...to sa to moje pierwsze namalowane przeze mnie rece...w dodatku malowałem je okolo pol roku temu..ostatnio zrobilem prace o niebo lepsza od tych rak..starałem sie przede wszystkim ukazac w niej anatomicznosc gdyz zamierzam ja oddac do teczki na asp:)...jest to rysunek zrobiony na a2...sory za słaba rozdzilecozsc ale inaczej nie dało by si ego tu zamiescic:)...pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponieważ ja studjuje na Akademi Sztuk Pięknych we Wrocławiu a własciwie koncze bo robie własnie dyplom i jestem na 5 roku pozwole sobie zabrać głos uważam że samochody są dość cieniutko narysowane perspektywa w niektórych momentach jest tak zwalona że szkoda gadać wydaje mi sie że jeszcze nie opanowałeś techniki rysowania bryły w takim rzucie perspyktywicznym musisz jeszcze sporo popracować , nie wspominałem że jestem studentem wydziału Wzornictwa Przemysłowego gdzie projektuje sie samochody ( mnie to nie kręci i wybrałem inna pracownie ) więc zapraszam na moja uczelnię jest to jedyny taki wydział w polsce. Co do rączek to po pierwsze chyba je rysowałeś a nie malowałeś a po drugi są bardzo dobre szczególnie te drugie w pierwszych można sie przyczepić do obrysu dłonie i waloru . Pamiętaj że nie wolno nigdy obrysowywać konturem całego obiektu prawde mowiąc wogóle nie powinno sie tego robić robiąc taki błąd stwarzasz uczucie wycięcia obiektu a nie oto przecież chodzi. Jeżeli chodzi o samochody jestem na nie a dłonie na tak . Pracuj dalej i szczerze mówiąc jestem bardzo ciekawy jak pójdzie ci z twarzą.

 

pozdrowienia i trzymaj się.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe...golum-staram sie rysowac do mlodosci..ale tak na bardziej powaznie to od 2 lat..od roku..cos kolo tego..dzieki wolff...za słowa krytki..bardzo mi sie przydadza..chodz powiem ci ze bede raczej studiowal w katowicach bo mam o wiele blizej..bylem ostatnio tam na kursie i ocenie teczki...i od tego momentu dowiedziałem sie co robiezle...pierwsze moje 5 prac sa stare i sam przyznaje sie ze sa troche krzywe..jedynie do pierwszego nie mam zastrzezen...natomiast druga praca z rekami i nogami jst praca ktora zrobilem po tym jak usłyszałme slowa krytki nauczyciela z ASP...i ciesze sie ze wyszły lepiej to znaczy ze wyciagnełem wnioski..pozdro..licze na kolejne twoje komentarze..gdyz tylko krytyka pomaga sie rozwinac...pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie ma sprawy życzę powodzenia fajnie że tak szybko wyciągasz wnioski jakie dają profesorzy ja do asp przygotowywałem sie 3 lata i sie udało ale powiem że egzaminy to loteria więc powodzenia. Trzymaj sie mam nadzieje że sie postarasz i dasz z siebie wszystko.

 

pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam prosbe do pana Wolffa...bo napisales ze konczysz wzornictwo...ja staram sie na ten kierunek zdawac...moglbys udzielic kilku informacji...na temat tego jak ma wygladac teczka...jak wygldaja zajecia...czy dziala si ena komputerach np..w 3dsmaxie....bo poki..co mam bardzo mało informacji na ten temat..wszytkich ktorzy wiedza..prosze o jakies wiadomsci..bede wdzieczny:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

uu te ostatnie autka są bardzo dobre..do perspektywy się przyczepić niemogę przydałby sie kolorek w dalszej części pracy ale i ten ołówek jest bardzo dobry...światłocień też jest dobrze pokazany jak dla mnie[moze troche za bardzo rozmyte no ale są] natkola mi się niepodobają wyglądają jak wycięte z karoseri nożyczkami ..no ale to w końcu szkic:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności