Skocz do zawartości

Scena 3d:kliper herbaciany


SZAMPEK

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 12
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

otóż własnie - kLiper :]

sam model... no nie bardzo wiem, co napisac. moze poszperaj po necie, poczytaj ksiazki na temat, obejrzyj plany okretow/zaglowcow i wtedy, jesli nie wzorujac sie nawet na konkretnej jednostce, to choc ogolnie poprawnie przedstaw stateczek :)

reling zrobiles zbyt wysoki i watpie, zeby skladal sie z takich "nog od stołu" ;] to byly przedluenia wręg, wiec przekroj powinien byc kwadratowy. wogle... znów marudzę, ale od strony technicznej z zadnej strony to klipra nie przypomina, ale to przeciez nie mnie osadzac - jesli sprawia to Ci przyjemnosc to ja milkne :D

pzdr.! ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spox... wzoruje się na kliperze, ale raczej nie mam zamiaru wiernie odzwierciedlać jednostki, chodzi mi o końcowy efekt. Na planie klipera buduje, a dostane pewnie okręt piracki, ale jeszcze dużo przede mną :D

P.S. dzięki za wykrycie blednu w pisowni kLiper

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze co mi sie rzucilo w oczy to powtarzalnosc 'kolumienek' przy (jak to sie zwie? reling? ;))) ) przy tym czyms po bokach, zeby ludziki nie spadaly, w kazdym razie jazysz :D Calkiem poza tym to bomba ;] Zadko widuje sie tu statki wiec powodzenia, szczegolnie z woda ;]

 

Edit:

Mam wrazenie ze narobilem tu jakis bledow ortograficznych, ale nie moge sie skupic - pozno jest. Moze jutro zrobie korekte :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zagle do poprawy - nie widac ze sa z plotna, przeciez on plynie pod slonce, powinny byc polprzezroczyste(albo 1/4 przezroczyste :P) - moze okazja do pobawienia sie SSS???

scenka nie tyklo zrobi sie bardziej realistyczna, ale i sie rozswietli

 

;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności