Skocz do zawartości

blue screen


Jim mee

Rekomendowane odpowiedzi

proszę o podpowiedz SZYBKĄ

 

 

 

 

 

, bo ten safety mode jest irytujacy :(

 

 

Wyskoczył mi blu screenz info o jakimś kernel coś tam , dumping phisical memory. Wcześniej mi HD tak popiskiwał :(

 

 

 

 

HELP !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 11
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

jezu

 

czy ty umiesz normalnie przedstawic jakis problem ? przeczytaj to jeszcze raz i powiedz czy sam bys cos z tego zrozumial ...

 

to ze wyskoczyl bluescreen to nie nowosc a ty wyjatkiem nie jeses ... i co znaczy HD popiskiwal ?

 

moze masz walnieta pamięc , moze masz walniety dysk , moze masz pelno virusow , moze pani edzia gotowala makaron w drugim koncu polski ...

 

przedstaw problem bardziej szczegolowo ...

 

i co to ejst safety mode ?

 

po czym ci to wyskakuje ... jaki masz komp ?

 

jezu jak ja nie lubie nie sprecyzowanych pytan ... :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sans... to powiedzmy bylo to tak... najpierw piosenka w winampie zaczela sama grac od poczatku i wszystko- programy- zaczely wolniej dzialac. nie moglem przelaczyc sie miedzy oknami i pokaz pulpit tez musialem poczekac troche , a hd robil cos - nie wim jak krude myszka- zwierzatko - popiskiwal . nie wiem mam Ci zanucic Marcin? nie brzmial normalnie w kazdym badz razie. wszystko po chwili zaczelo normalnie dzilac - hd brzmial normalnie , i chcac wrocici do maxa zapisac scenke , bo czulem ze cos zlego sie dzieje , wtedy wyskoczyl mi wlasnie blue screen z info o dumping memory , remove hardware / software i tak dalej. Po restarcie nie mogl zznalezc boot drive , mialem tylko flop do wyboriu po nacisnieciu f8 lub cd rom. wylaczylem go .. poszedlem do kuchni , po prowrocie jak go odpalilem .. .przeszedl dalej i zapytal czy chce tryb awaryjny - to jest safety mode(mialem na mysli) i dostalem sie do windows. Dlaej nie wiem bo musialem isc do pracy. Jak dojade do domu to sprawdze ... przypuszczam ze wstanie system, tylko chcialbym zrobic cos na przyszlosc zzeby tego uniknac.

 

Nie wiem jak przeinstalowac bios kurde :( , ale jeszcze chcialem dodac , ze juz kiedys mi tak zrobil , przeinstalowalem system , bo myslalem ze to wir ... i dlugo dluuugo dzialal ok. Az do dzisiaj. Tym sposobem , nadal prosze o pomoc.

 

A Mrcin .. ile razy nie przeczytam pierwszego desperackiego posta ... zawsze go rozumiem :|.

 

Pozdrawiam Kuba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakis hardłerowy zonk sie zbliza.... dysk sie sypie lub kontroler... lepiej zrob kopie waznych plikow.. zgraj na cd lub dvd... i czekaj na misterny koniec... a jesli masz kompa na gwarancji lub plyte/hdd... lec do serwisu i niech to obadaja i ew. wymienia sprzet...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

komp jest swierzy - 2 miechy , tylko musial bym czesci wysylac do producenta . Kupiony w Fry's - to taki sklep z dobrymi deal'ami.

 

Nie defragmentuje go wcale - mam na NTFSie

 

Arnet... normalnie zasmuciles mnie... co mam po prostu podeslac wszystkie komponenty i powiedziec ze nie dzialaja :( to troche kasy za shipping bedzie :(. Mozesz podac jakis przyklad co tam napisac ...

 

Odnosnie hardlerowego zonka- bluescreen posiadal wiele informacji i nic konkretnego nie przedstawial :(. moglem go zapamietac dokladniej. Chodzilo w nim o to ze moze byc to wina softu hardu cos o biossi episal i ewentualnym skontaktowaniu sie z producentem . :|

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jim mee... jesli juz kcesz odsylac, to nie podzespoly.. ale calego kompa, aby w serwisie mogli odtworzyc problem... a rozwiazanie bedzie zapewne polegac na wymianie jakiegos podzespolu...

no masz sytuacje klopotliwa, z ta wysylka, ale nie mam pewnosci czy czasem kosztow wysylki nie pokryje serwis w ramach gwarancji, o ile jest to zaznaczone w karcie gwarancyjnej...

gdybys zdecydowal sie wyslac do serwisu tam gdzie kupowales to musisz bardzo dokladnie opisac problem na kartce... zwiezle i rzeczowo.. konkrety.. co sie dzieje/w jakich sytuacjach(konkretne operacje/dzialajace programu)/w jakim czasie (np. od wlaczenia kompa/rozpoczecia konkretnej czynnosci).. itd itp.

 

jest jeszcze inne wyjscie... znajdz jakiegos kolege ktory ma obycie ze sprzetem... postaw mu bronxa i nie pomoze Ci obadac co sie dzieje... nalezaloby obadac czy Twoj hdd podlaczony do innego kompa rowniez spowoduje problem, lub moze to faktycznie kontroler dyskow w Twoim kompie powoouje problem... moze to byc faktycznie za stary bios plyty glownej nie majacy wsparcia dla jakiegosc hardłeru nowszego... albo prozaiczna przyczyna... sterownik w systemie ktoregos z urzadzen ma buga (najmniej prawdopodobne, ale mozliwe)... no powodow moze byc tysiacpincetstodziwnicet...

 

zdaj sie na fachowca... inaczej bedziesz sie meczyl tylko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rzecz w tym że składałem go sam . Prawie wszystkie części są z innego miejsca. Do tego jak już pisałem jeden sklep ma dobre ceny , ale z gwrancją ewentualnie to trzeba do producent abezpośrednio. Nie mam takich fajnych kolegów tu :( . Dzięki za wszelkie próby pomocy , dziękuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności