Skocz do zawartości

Postać 3D: Szninkiel


Dr. eA

Rekomendowane odpowiedzi

Tak jak w tytule, czyli gl. bohater komiksowy panow Rosinskiegi i Van Hamme. Mam duzy sentyment do tej postaci dlatego tym bardziej bede ja chcial wykonac na wysokim poziomie. Problem w tym ze nie wlaczalem maxa od niecalego roku:) Nie obiecuje ze dokoncze ten projekt ale moze jak wrzuce tu posta to bedziecie mnie motywowac. Poki co po jakis 8h pracy wydlubalem cos takiego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 11
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Ja bym zwęził czubek nosa bo trochę kulka się zrobiła i zmniejszył odstęp między nosem a wargą górną. Kąciki oczu od strony ucha bym opuścił w dół no i te uszy są inne. Ale jak dodasz jeszcze włosy to myślę, że będzie go przypominało bo w tej chwili nie rozpoznał bym go. No i może jeszcze wyraz twarzy zmienił bym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O uchu wiem, jeszcze troche je podrasuje, narazie jest zeby wogole cos bylo:) Co do oka to wydaje mi sie byc dobre, na zamieszczonym rysunku Y'on sie smieje i powieki sie inaczej ukladaja:) Tutaj jest jakis skan okladki z allegro, i troche widac http://img12.allegro.pl/photos/oryginal/44/4431/443197/44319701

Jak widac nosek tez jest kulkowy. Co do wargi to Toresie chyba masz racje. Jezeli chodzi o referencje komiksowe to problem jest taki ze kazdy rysunek jest troche inny i nieraz trudno to wyposrodkowac.

No a wyraz twarzy...jeszcze nie wiem w jakiej scenerii go przedstawie. Mam koncepcje zeby kleczal przed Wladca Stworzycielem Swiatow, ale procz tej milion innych wiec jeszcze nie wiem jaki ten wyraz twarzy bedzie:)

 

Tomek - zgadzam sie calkowicie.

 

Dobry ten plugin w maxie 7 do wlosow i czy przede wszystkim dziala np. z brazilem? Bawil sie ktos tym?

 

BTW: ale szybcy jestescie:)

 

EDIT: Klicek, caly czas moja dusza byla z Wami:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jezeli chodzi o referencje komiksowe to problem jest taki ze kazdy rysunek jest troche inny i nieraz trudno to wyposrodkowac.

 

Mimo wszustko autorowi jednak udało się zachować jego podobieństwo wszędzie.

 

Dobry ten plugin w maxie 7 do wlosow i czy przede wszystkim dziala np. z brazilem? Bawil sie ktos tym?

 

Ja zrobiłbym je z polygonów, bo ma takie przypominające grube kosmyki, więc łatwiej będzie je wymodelować i zmienić fryz gdyby zaszła taka potrzeba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zrobiłbym je z polygonów, bo ma takie przypominające grube kosmyki, więc łatwiej będzie je wymodelować i zmienić fryz gdyby zaszła taka potrzeba.

 

Teraz dales mi zagwostke bo nigdy nie modelowalem wlosow....no ale w koncu poto jest wip zeby sie czegos nauczyc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maly update. Zeby nie bylo ze juz zapomnialem o projekcie. Twarz uwazam za skonczona (chyba ze jeszcze cos znajdziecie) i dorzucam ulamek ubrania. Nrazie nie bedzie wlosow bo nie mam zadnego pluginu wspolpracujacego z brazilem (ew. v-ray ktorego chce i tak sie nauczyc), a wymodelowac nie wiem jak (moze ktos zna jakis tutek?).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności