Skocz do zawartości

Scena 3d:do oceny, jakies poropzycje?


Boomth

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich, :)jestem nowy na tym formu chciałbym prosić o ocene takowego wynalzku ;) grafiką zajmuje sie raczej hobbistycznie (3ds max) ostatnio wymodziłem coś takiego, ale cały czas jest to jeszcze nieskończone (antialiasing, inne textury moze jakiej modele dororobie/usune) może od was dostane jakieś ciekawe propozycje na wykończenie :) Pozdro Tomek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 8
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

witamy na forum

propozycja nr 1 zapoznaj sie z regulaminem forum i dzialu architektura a nastepnie zmien dzial na odpowiedni bo z architektura to mi sie nie bardzo widzi

 

propozycja nr 2 jezeli nie chcesz roznicowac kolorystyki i zostawic w sepii to popraw materialy tak zeby byly ciekawsze, te czaszki na balustradzie wyskakuja zupelnie z nienacka, moze daj je albo wszedzie albo nigdzie. ptak prezentuje sie calkiem niezle

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Macie racje, czachy niepasują :/, ptaszka tez troszke przerobie (ewentualnie zrzuce z balustrady niech sobie troche polata :D) i dodam co nieco, narazie niesetety niemam czasu, ale jak znajde chwilke wolną to coś wymodze, i wystawie znow do oceny. Batou chcialem zmienic temat postu ale niemgoe :/ jestem zalogowany jak chce zmienic nazwe postu to wyskakuje mi komunikat ze probuje edytowac czyjegos posta lub niemam uprawnień :/ niewiem o co biega :/ pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności