Skocz do zawartości

Model 3d - Seaworld monster :)


Anen

Rekomendowane odpowiedzi

Oto taki maly render mego potworka z glebin :)

Mysle co by tu jeszcze zrobic ??

Szukam jakiegos pluginu do zrobienia efektu glebi w wodzie ... czekam na pomoc :)

Aaaa , zaznaczam ze to moja pierwsza praca :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 16
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Eee tam mi się wydaje, że ściągnołeś i irokeza dorobiłeś czyli wiel się nie wypociłeś i nie napisałeś jakiego rendera uzyłeś ale mogę się złozyć, će to zwyczajny maxowy render... jak dla mnie średnia kicha, przynajmniej siię nie tłumaczy, że początkujący a poza tym zero cieni no ale pracuj więcej może będą z ciebie ludzie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ehh , oki jestem spowrotem :)

UU , sporo postow :) Dobra , jezeli chodzi o zabawe z swiatlem to na nic z tym obrazem bo jak na nizej zalaczonych obrazkach widac , nie jest to grafika ktora wymaga skierowania swiatla w x punkcie.

Odpowiedzi :

hcpiter666 --> O ile wiem to narazie jest WIP wiec nie wymagaj odemnie nie wiem czego ;) Model jak dalej podkreslam jest zrobiony na zasadzie mirrora ( czytaj inne posty)

misiold --> Mistrzu , przepraszam za to co zrobilem. Jest ma bardzo przykro ze tobie sie to nie podoba ale coz , staram sie aby cos z tym zrobic.Model jak dalej podkreslam jest zrobiony na zasadzie mirrora ( czytaj inne posty).

Co to ludzi , to nie wiem bo tworze potwory bagniaki :)

Ciesze sie ze bardzoooo krytycznie do tego podchodzicie ale daj mi czas , to nie jest 1,2,3 , brakuje mi pluginow i konceptu ( w tym czasu :(( )

Ide spac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Max jeden???? ale, że co, że wersja 1???? bo jak tak to chłopie to naprawde jestem podpodziwem...eh ale serio jak działasz na 1 (bo tak skumałem z twojej wypowiedzi) to stary...znajdz se lepiej "polską wersje" 7 zobaczysz jaka różnica...hehehe ale naprawde jak zobaczyłem jeden to mi aż tak...brrr..., nawet ja(zwykły szary grafik) zaczynałem od 3...brrr aha JA czytam wszystkie posty jak coś pisze ale jakoś mi się wierzyć nie chciało ale jak mówisz to masz u mnie chłopie big plus...powodzenia w dalszej pracy a jak byś chciał jakieś pluginy to zagadaj na moje gg to coś poradzimy...kończe i powodzenia w dalszej nauce

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no cóż... na nic Twoje tłumaczenia ..model głowy jest gotowcem, mam go nawet na płytce z gotowcami...zgrubienia na brwiach, układ poszczególnych elementów głowy.... powinieneś miec więcej odwagi cywilnej i powiedzieć że ty tego nie robiłeś...bo tak jest...hhhaaaa a na dodatek nawet koloru nie zmieniłeś tylko zostawiłeś zieloną. Poza tym co to za technike mirrorów wymyśliłeś ? co to jest "na zasadzie mirrora" ???????????

 

a to link do gotowego modelu, który wykorzystałeś : http://www.max3d.pl/show.php?id=modele_5ludzie (2 od lewej)

 

Taka moja mała uwaga... odpowiadasz wszystkim na posty z wielka butą, co też Ci ludzie od Ciebie chcą !!?? więcej pokory, przyznania się do zrzynek a zobaczysz że z czasem może zaczniesz coś robić. Bo na razie nie chcąc Ci obcinać skrzydeł....to trudno oceniać nietwoją pracę z nieskładnie poprzestawianymi wierzchołkami.

 

I nie polemizuj ze mną, że to robiłeś ty i to twój model...bo mnie i kilku innych ludzi nie przekonasz do tego, a jeszcze jak pokażesz siatke (przedtem zanim poprzemieszczałeś werteksy) to moja pewność będzie 100 %. I tak jest. Dlatego masz rade na zaś... więcej pokory.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale żeś mu wywalił...aż strach się bać...kurcze jednak wiedziałem Anen, że zerżnołeś, miałem już ci uwierzyć na 100%.

Dzięki "::::: maxczaku :::::", że mnie jednak wyprowadziłeś z błędu. jak już coś powiesz to zawsze prawde powiesz.

A co do "Anen" koles ja też kiedyś na początku używałem cudzych siatek(takk przyznaje się bez bicia...) ale nie dawałem tego na forum i nie mówiłem, że to moja praca. A pozatym co za głupota brać gotową tważ skoro jest Zbrush i nauka tego porogramu tak żeby zrobić dobrą eee...facjate nie wymaga nauki latami...Jednym słowem poszłeś na lamerską łatwizne, aż wstyd, ciekawe jaka będzie reakcja admina co do istnienia na ciebie i tematu na forum. Jednak z drugiej strony szkoda trochę, że pszez tą głupote tak se skpałeś reputacje jak byś troche popracował mugłyś naprawde powiedzić "to tylko moja i włącznie moja praca"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie to Poser-owa głowa z jakimś wyłamem na deklu, a napewno nie wymodelowana przez Ciebie, kłamać też trzeba umieć, nie wygląda to za dobrze. Więcej szacunku dla samego siebie zalecam.

 

Pozdrawaim

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra pewnie zaraz zostane obrzuocny jajami i innymi rzeczami ze nie mam dowodu ale przepraszam was Bardzo jezeli ktos sie czuje obrazony tym co powiedzialem. Jezeli ktos bardzo , bardzo chce wiedziec jak sie robi twarz na zasadzie mirror'a to odsylam do tutoriala ktory jest na strone max3d.pl w dziale tutoriale. Fakt , kierowalem sie obrazem ktory widzialem http://redcarp.com/art/_2003/swampmonster2.jpg ale chyba zielen jest po to aby podkreslic to ze jest to jakis potowr z wody. Ostatecznie po reinstallcji systemu , z powodu wirusa , nie mam dla "wybranych" siatek. Jezeli ktos jeszcze chce cos pisac to spoko ale juz nie odpowiem bo nie zajmuje sie tym projectem.

 

P.S. Prosze nie pisac ze podkulilem ogon i zwialem , a chociaz co ja mam mowic , przeciez jestem klamca i pisze sama nie prawde.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności