Skocz do zawartości

POJAZD 3D: N.Y.Pilot Boat \"Phantom\" - 1868


Alcor

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 57
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

dzieki Kris_R:) szczerze mowiac ciekaw bylem Waszych reakcji:)

 

jak na razie praca nad statkiem wre (od czasu do czasu), wlasnie robie takielunek (olinowanie). TO JEST SADO MASO!!!! Wiecie ile tego tam jest??!! a najgorsze sa wezly[killer] zapraszam na topica do dzialu script:

http://max3d.pl/forum/viewthread.php?tid=4671&page=1#pid47727

moze ktos pomoze - bylbym wdzieczny...

 

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok. po dluuuugiej przerwie wrocilem do projektu. porobilem troche linek i pare zagli, zrobilem render w innym stylu i juz mam update\'a -> proste nie?

 

 

PS: calosc wyszla tak slodziutko (szczegolnie z tym defaultowym, maxowym jpg\'iem w tle), ze nie moglem sie pows3mac przed podpisaniem pracki :)

mam nadzieje ze mi wybaczycie...

 

 

nastepny update: za jakis rok :)

 

 

pozdrawiam

Alcor

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze mówiąc bez takielunku lepiej wyglądał. Żagle są bardzo nienaturalne. A co do węzłów to przesadzasz. Wystarczy dać w miejscu węzła małą kuleczkę i będzie dobrze. Takiego małego elementu i tak nikt nie dostrzeże. A przecież chodzi o to by ułatwiać sobie życie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jezeli to ma byc realizm, to moze jest ale sztuczny, sek w tymz e te zagle sa jak z papieru , i lódka jest jak z orzeszka a woda na oceanie nigdy nie jest traka spokojna jak w kalurzy , wiec nie pasujace elemanty mozna by poprawic no nie ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do zagli zgadzam sie calkowicie - nie mam tylko pomyslu co z nimi zrobic :( probowalem z jakims bumpem, tak zeby bylo widac, ze w zagle sa wszyte liny, ale musze nad tym jeszcze popracowac bo nie jest to takie piekne.

 

 

to raz. dwa: woda. tez sie zgadzam ze to totalny kretynizm zeby statek stal na tak spokojnej tafli pod pelnymi zaglami. dlatego renderowalem go bez zagli ale poki nie ma wystarczajaco sporo linek i takich tam to wyglada lepiej pod zaglami (jakie by one nie byly...)

 

a co do takielunku: juz od pewnego czasu wychodze z takiego samego zalozenia: jak nie widac to poco sie meczyc? tyle ze wtedy chcialem zrobic render z bliska...

 

no nic. THX za komentarze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności