Skocz do zawartości

Scena 3d Lokomotywa


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 13
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Podobają mi się textury na tej ciuchci, są przekonujące , reszta jakoś mi nie lezy wygląda to tak jakby ta lokomotywa była doklejona do tła, co do torów to juz padły spostrzezenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie widzę tego pędu, a dlaczego?

1/jak coś pędzi na maxa a ktoś to fotografuje to przeważnie rozmyte są ziemia, drzewa, koła...) a tu wygląda jak by ktoś sypnął przesłonę 1/2000 :)

2/ja bym dołożył większy "Zoom Factor" i podjechał kamerą nieco bliżej - przez co objekt stałby się wizualnie większy, masywniejszy, przerażający?

 

Objekt podoba mi - się sporo włożonej pracy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajna praca, dopracowany model. Naprawdę wydaje się "żyć", jak w Tuwimowskiej "Lokomotywie"

 

"Gładko tak, lekko tak toczy się w dal,

Jak gdyby to była piłeczka, nie stal,

Nie ciężka maszyna, zziajana, zdyszana,

Lecz fraszka, igraszka, zabawka blaszana."

 

Co do zastrzeżeń, to zderzaki (o ile pamiętam, to się chyba nazywa "bufory", ale głowy nie dam) wydają się trochę zbyt subtelne jak na takiego "parowego potwora". Po drugie, mam wrażenie, że model "rozsadza scenę", tzn. absolutnie dominuje nad wszystkim. Osobiście chętnie zobaczyłbym ciut więcej przestrzeni, ewentualnie z czymś dającym skalę porównania. Ale być może takie było Twoje zamierzenie (owo "rozsadzanie"), w takim przypadku wycofuję uwagę.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za opinie!!!

Wstawilem kolejny maly renderek w Wip-ie ale od dluzszego czasu nikt mi nie odpisal ;p. Chodzi mi o dodanie owej dynamiki do sceny!!! NIe wiem jak zrobic by nie co rozmazac kola. Jesli ktos nie wie o co mi chodzi to zapraszam na wip. Sorka ale nie chce by ktos mi zarzzucil ze robie sobie dodatkowe posty!!! Bo nie raz spotkalem na tym forum ze ktos komus tak napisal!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności