Skocz do zawartości

Shag hair; skylight


Tomson

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 6
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

z tego, co się orientuję to raczej nei bardzo one ze sobą współpracują.... ale że dawno nie korzystałem z maxa i shaga to nie pamietam dobrze ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CZy chodzi ci o cos takiego jak tutaj prezentuje?

 

O ile pamietam (a prace byly robione dawno temu) - to normalnie mialem w brazilu skylight ustawiony... a dodtakowo byly siwatla wlonczone ktore oswitlaly tylko wlosy...no i tam trza bylo wlaczyc funkcje w SHAGrender..jakas tam gdzie sie wybieralo jakie swiatla maja oddzialywac na wlosy, zeby ladnie sie one cieniowaly ..hehe

 

CHYBA ZE NIIE O TAKI EFEKT CI CHODZI..ale zaprezentowac moje prace to i tak nic nie szkodzi :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sorry ale dopiero teraz zauwazylem..moze nie ma umnie oddzialywania GI na skore..ale raczej efekt GI w tym wypadku nie robil by roznicy(chyab ze ktos ma bojna czuprynke)..a poza tym jak sie robi animacje..to dodawanie GI na wlosy wydluza czas renderu 10razy..zadko jest to spotykane w animach..lepiej zrobic wlosy...a na nie nalozyc jakis obiekt niewidoczyny..ktory emituje GI i jest o wiele szybszy sposob...tak mi sie wydaje

 

hmmm pisales az milon razy o tym... no nie wierze... to by ci chyba zajelo polowe twojego zycia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności