Skocz do zawartości

kentaro


Amrun

Rekomendowane odpowiedzi

heloł... nagłowek na stronke o fantastyce, wim ze troche mało jak na wątek, ale jeszcze bedzie banerek i moze okladeczka do e-zinu... to sie powiększy :), literki prawdopodobnie beda malowane w niedalekiej przyszlosci...

 

logo_kislev_750x155_3ver.jpg

 

pzdr...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 11
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

Pierwszy obrazek super. Co do reszty mam odczucia jak Marduk. Ten czarny koles nie pasuje, jakby doklejony, w innym swietle stoi. Stanowi dziure w niezbyt fortunnym miejscu kompozycyjnie. Zauwaz, ze gdyby to byl film i postac miala by nadchodzic, nie puscilbys jej tak mocno po lewej stronie bo poprzedni kadr skupil nasza uwage na prawej. Co do napisu - na ogol przez bevale i cienie zamiast "siedziec", jest dopasowywany na sile. Moze to tez kwestia czcionki. Wg mnie warto nad tym posiedziec, zeby nie zmarnowac swietnego tla.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do: "wystroju" strony, nazwy, domeny i wszystkiego co z nią i co na niej się znajdowało, znajduje i bedzie znajdować, poza tym ze namalowalem ten widoczek nie mam nic wspolnego... do kogo nalezy także nie mam pojecia... ktos mi napisal na gg czy bym "im" z tym nie pomogl i "im" pomogłem... tyle :)

Co do obrazka, oryginal to 200% tego co widac, bylo robione pod takie wymiary, wiec wieksze nie bylo potrzebne po za tym mialo byc na szybko. Postać na pierwszym planie jest na zyczenie, to samo dotyczy napisu, zajał mi 5 min...i jeszcze mnie poganiano no :P ... mnie sie najbardziej podoba wesja 1 tylko literki bym zrobil, dlatego tak to tu wrzucilem, ale postac miala być-to jest; mial byc adres, a nie nazwa-to jest, ja jestem ugodowy :D ...a literki pewnie zmienie ale dopiero przed weekendem...

 

pzdr...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności