Skocz do zawartości

Scena 3d: Pokoj


Chalek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 21
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

JunioR: dzieki

 

Wielka_Siostra: Ciezko mi bylo kamere ustawic zeby bylo widac wieksza czesc pokoju i jednoczesnie zeby sie nie rozjechalo. Kanciastosc foteli faktycznie za duza, ogolnie fotele sa nie teges troche. Zapomnialem napisac, ze spora czesc mebli to Ikea, lub wzorowane na meblach Ikea. Dzieki poza tym.

 

reVis: co z tymi swiatlami jest nie tak?

 

curka: no faktycznie troche plastikowo, poza tym dzieki :]

 

Marcin: rozwin kwestie drzwi prosze (ale bez rekoczynow prosze).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Jak dla mnie to przy oświetleniu dziennym i jeszcze rozpustnie ;P zapalonych halogenach jest za ciemno.

Render 3 - nie wszystkie halogeny "rzucają światło" na ścianę.

 

Kwiat stojący przy szafce mi się nie podoba - sztuczny i psuje efekt (może MARIO tu pomoże :P)

 

Drzwi dwuskrzydłowe wyglądają jakby prowadziły do jakiejś kuchni w restauracji - chyba przez te okrągłe otwory - trochę nieuzasadnione i na siłę przemycane dywanikiem ;)

 

Trochę umeblowane bez pomysłu - wisząca półka nie rymuje się ze stojącymi - ale ogólnie przyjemny klimat IKEA :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdze te drzwi w domu (w pracy teraz siedze i nie mam tej scenki na kompie). Wydaje mi sie, ze sa ok, tylko tak glupio wygladaja - mieszkanie jest wysokie, te drzwi do kuchni po prostu sa duze. No nic sprawdze i podam wymiary.

 

peter_muler: Podciagalem kontrasty i rozjasnialem trochw w shopie, nie chcialem przesadzic, bo sie plamy pojawiaja, ktorych nie lubie. No moze moglem jeszcze ciut bardziej podciagnac.

 

MOTHMAN: co do swiatla, moze faktycznie powinno byc troche jasniej, ale patrz akapit wyzej. Wszystkie swiatla z sufitu rzucaja swiatlo na sciane, tamto swiatlo po prostu jest dalej od sciany i snop swiatla nie siega do sciany. Co nie usprawiedliwa tego, ze moze troche zle to wyglada. Co do kwiatka zgodze sie, ze nie jest najwyzszych lotow, ale drzwi do kuchni takie m isie podobaja i juz ;). W umeblowaniu faktycznie nie ma 100% konsekwencji, moze to dobrze, moze zle...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dziwne wrażenie odnoszę - bo jak to jest, że 99% obiektów w tym wnętrzu wydaje się mieć grubość ledwie jednego centymetra (bądź mniej) - natomiast gniazdko wylega ze ściany na conajmniej 5cm! Dywan zresztą podobnie. ?!

Być może autor narzucił sobie taką delikatność, bo tak chciał - co nie musi zostać od razu potępione, ale umówmy się - niech wówczas wszystko będzie w ten deseń.

W przeciwnym razie - właśnie najmniejsza pierdoła natychmiast zakrzyczy do obserwatora: hej ja się tu tylko wyróżniam! ;)

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do wymiarów: pokój ma 3m wysokości (wiem, dużo), drzwi do kuchni tyle samo, drzwi "niskie" 2m. Parapet jest wys 90cm. Większośc mebli jest zrobiona płyt o grubości 2cm. Gniazdka i dywan pomijam milczeniem niestety...

 

peter_muler: bardzo ładnie Ci to wyszło, też będę musiał poćwiczyć.

 

kome, chveti: nie każdemu na szczęście musi się podobać. W dużej części zgadzam się, że meble słabo do siebie pasują, to prawda. Czy klimat jest ciulowaty, to nie wiem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności