Skocz do zawartości

motorola v3 - inwestycja ?


Hindus

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 64
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

a pendrive nie wystarczy, mniejszy, zawsze podłączysz (kabli nie trzeba ciągnąć) a mp3 nie znowszę słuchać w podróży (nigdy nie miałem walkman'a) wolę poczytać książkę. oglądanie filmów lepiej wychodzi na komputerze lub telewizorze, na telefonie to tylko podgląd. nie przekonuje mnie taki telefon, aczkolwiek nowinki techniczne zawsze lubie. zwyczajnie wole te pieniądze wydać na coś innego (na brak kasy nigdy nie narzekam)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeeeee Bacry obrońca motki v3 ;)

ja w motoroli c975 oglądałem Fallen Art , Katedre , Killera i Kariere Nikosia Dyzmy , tyle ze tam jest jeszcze karta pamięci 256 ( dokupiona) , 2 kamery , duzy wyswietlacz , 3-generacja kupiony na allergo za ok 520zł wg. mnie to sie opłaca
ja nie potrzebuje aż takich bajerów jak filmy, mp3 i inne bajery, głównie chodzi mi o wygląd telefonu , jakbym chciałbajerów to bym kupił tą nokie z symbianem :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę Hindus, że cię nie przekonam:) Nie ma nokii która by miała wszystkie funkcje. W każdym modelu coś zabieraja. A to radio a to dadza ograniczenie na karte pamięci. Ale ja wiem swoje wy bedziecie się trzymać swoich racji... Tak naprawde to zależy kto czego potrzebuje i od kasy którą chcemy wydać. Ja potrzebowalem kombajnu i taki mam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeeeee Bacry obrońca motki v3 ;)

ja nie potrzebuje aż takich bajerów jak filmy, mp3 i inne bajery, głównie chodzi mi o wygląd telefonu , jakbym chciałbajerów to bym kupił tą nokie z symbianem :P

 

to co ty bedziesz na konkrsy pieknosci z nim jeździl ? ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no nie no ale jakbym miał kupić telefon dla lepszych bajerów to pewno bym wybrał co innego ;) w tym podstawowe mi wystarczą, ale spójrzcie na parametry wyświetlacza :D a co proponujecie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko wiesz RA ze nawet nie zauważysz czy masz 65tys. kolorow czy 262tys. To jest taki sam chwyt marketingowy jak aparaty 1.3 megapixela w telefonach. Zdjecia z tych aparatów są rozciągnięte cyfrowo:/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności