Skocz do zawartości

problem z "Deep of field"


Wjr

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

 

Dlaczego w Brazilu(scenka bez swiatel dodanych, wlaczone jedynie skylight w direct lighting)gdy wlaczam deep of field to redneruja mi sie ostre cienie przedmiotow, a nie rozmyte jak domyslnie gdy wlaczy sie skylighta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

byc moze ze deep of field brazilowski jest mega do dupy..jakis nie dopracowany..tak mi sie wydaje trzeba sie duzo nameczyc zeby poustawiac parametry odpowiednio...poczytaj sobie o tych parametrach w helpie brazilowskim co tam dokladnie oznaczaja bo ja nie pamietam...no i sprobuj sie pobawic focal distance...zeby zmierzyc odleglosc od kamery do obiektu zawsze mierzylem np za pomoca boxa..a pozniej podajesz ten parametr w focal dis. ..hmm o ile pamieta wtedy sie zaczynaja problem bo jak jest zabyt mala ta odleglosc(jakos tak zapamietalem) to brazil obrysowuje obiekty linia..no i np..horyzont tez..co jest strasznie wkurzajace..ogolnie wydaje mi sie ze deep w brazilu jest schrzaniony..bo to samo sie dzieje jak w effectach wlaczysz max`owski deep of fild to tak samo m.w. reaguje... to tyle moze ktos zglebil tajemnice deepa brazila to wiecej cos powie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności